3 komentāri
Latvijā ir vairāki simti Martu!? “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa populārākie varoņi
Foto: ekrānuzņēmums

Paralēli tekošajai “Viņas melo labāk” sezonai, portālā Skaties.lv ikviens var piedalīties arī līdzinieku konkursā, ja, protams, uzskata sevi līdzīgu kādam no sešiem piedāvātajiem varoņiem. Apskatīsim, kuri no piedāvātājiem izpelnījušies lielāko uzmanību.

Līdz raksta tapšanas brīdim pieteikušies turpat 600 dalībnieku, un vairāk kā trešdaļai jeb 219 dāmām šķiet, ka tieši viņas ir līdzīgas Nacionālā teātra aktrises Evijas Skultes atveidotajai Martai. Tātad šajā sadaļā būs vissīvākā cīņa par iekļūšanu alternatīvās sērijas aktieru sarakstā.

No vīriem neviens nav sakrājis līdzinieku skaitu, kas rakstāms trim cipariem – Mārim savākušies 76 līdzinieku, no kuriem viens pat savu laiku viņu dublējis spēlfilmā “Sapņu komanda”. Robertiņam ir tieši divreiz mazāk līdzinieku – 38, taču viens, kas ir kā kopija Valmieras drāmas teātra aktierim Robertam Bezmeram.

Pieteikšanās un balsošana turpināsies līdz pat svētdienas, 12. jūnija plkst. 12:00, tāpēc nenokavē atdot savu balsi par, tavuprāt, līdzīgāko.

“VIŅAS MELO LABĀK” LĪDZINIEKU KONKURSS

Foto: konkursa TOP 20

TOP komentāri

 • Zuze
  +1 +1 0

  Zuze

  7. un 15. bildes meitenes ir līdzīgas Martai. Ņemot vērā to, ka viens cilvēks balsot varēja katru stundu. Tad arī secinājums par uzvarētājiem;-liela daļa pretendentu paši par sevi arī nobalsoja:)
 • inta
  0 0 0

  inta

  Margaritai un aktrisei Karīnai Tatārinovai vislīdzīgākā ir Kristīne Adamoviča
 • Linda Jansone
  0 0 0

  Linda Jansone

  Nesaskatīju nekādu līdzību, ja nu vienīgi matu krāsa.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI!

NOSAKI SAVU PEDANTISMA LĪMENI! 17

Tests – nosaki savu pedantisma līmeni! Iespējams, tu jau sen kaitini savus draugus un tuvākos! Pārspīlēta kārtībmīle vai Miss bardaks, to vari noskaidrot šeit.

Lasi vēl