Komentāri

Augusta beigas ir klāt, kas liecina ne tikai par vasaras beigām, bet arī mūsu pašu kulta seriāla “Viņas melo labāk” 2. sezonas noslēgumu. To, kas norisināsies pēdējā, 58. sērijā skaties jau šovakar, plkst, 20:20, TV3 kanālā.

Slepkavības, mīlas un attiecību intrigas, Jolantas cietumsods, Arvja mistiska pazušana – tas viss tika skatīts pēdējās 57 sērijās, bet kā tas viss beigsies un ko sagaidī no nākamās vasaras, skaties jau šovakar!

Vakar varējām vērot, kā Kārlis, atdodot savu trīs mēnešu darbu un laiku, no cietuma atbrīvoja kādu jaunieti, kurš kā pateicību par padarīto pēc maltītes, ko viņam uzsauca advokāts, nozaga visas Kristīnes mājā esošās dārglietas. Slīcinot bēdas, Kristīnes potenciālais nākamais vīrs nolēma piedzerties Mārim piederošajā bārā. Kā tas viss beidzās, un ko Kristīne teica par mīļotā izgājieniem – vai viņa viņu pametīs? Vai Arvim ir vēl cerības atgūt rudmataino draudzeni? Vai noslēgsies Māra un Arvja draudzības un parādu epopeja? To visu skaties vakarā TV3 kanālā, plkst. 20:20!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl