Kompromāti, bēgšana un potenciāla šķiršanās: ko sola “Viņas melo labāk” pirmā nedēļa?

2 komentāri
Kompromāti, bēgšana un potenciāla šķiršanās: ko sola “Viņas melo labāk” pirmā nedēļa?
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Jau pirmdien, 21. maijā, kanālā TV3 ar jaunāko – sesto – sezonu startēs seriāls ”Viņas melo labāk”. Kā liecina anotācija, jau pirmajā nedēļā skatītāji tiks ierauti intrigu un negaidītu pavērsienu virpulī. 

Kaut kas tajā Konstantīnā laikam ir. Marta kārtējo reizi nokļūs viņa tīklos un lamatās, bet šoreiz abu tikšanos negaidīti pārtrauks Māris. Viņa jau vairākkārt gribējusi izbeigt šo it kā nevainīgo romāniņu, taču katru reizi Marta atkal un atkal attopas Kostjas nagos. Vai Māris viņus pieķers jau pirmajā sērijā?

Spriežot pēc tā, kas notiks nākamajās epizodēs, nepieķers vis, lai gan Konstantīns ļoti uzkrītoši centīsies izvairīties no Māra uzmanības, taču Māris nesapratīs, kāpēc. Tas tikai nozīmē to, ka neviens nevienu vēl nepieķers, bet vai romāniņš turpināsies?

Kamēr Konstantīns ar Martu, tikmēr viņa sieva Olga palikusi novārtā. Sievietes ir gudras būtnes, un viņa saprot, ka kaut kas nav kārtībā, tāpēc uzskata, ka abu kopdzīvei vairs nav nekādas jēgas. Vai piedzīvosim šķiršanos jau pirmajā nedēļā?

Pāri visam vēl Robertiņš ar Baibu centīsies iegādāties pēc iespējas labāku dāvanu māmuļai, Marta ar Baibu spers zibeņus publiskās vietā un daudz kas cits jautrs un aizraujošs seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākajā sezonā jau nākamnedēļ.