1 komentārs
Koma slimnīcas palātā, pārdabiskas spējas un jaundzimušais! Ko sagaidīt no “Viņas melo labāk” pirmās nedēļas?
TV3 publicitātes foto

Jau pirmdien, 22. maijā, sāksies vasaras karstākais pašmāju seriāls “Viņas melo labāk”, kam priekšā spraigiem notikumiem un intrigām pilna sezona. Ieskatīsimies, ko mums piedāvās pirmā nedēļa.

Roberts arī šajā sezonā būs īsts nelaimes putns – pirmajā sērijā visi domās, ka viņš gājis bojā, bet pēcāk viņš atgūsies un iegūs pārdabiskas spējas. Blakus tam visam viņš vēl kārtos attiecības ar mammīti Irēnu un savu iepriekšējās sezonas beigās jauniegūto draudzeni Baibu.

Īsta kaisle un arī nesaskaņas valdīs arī pārējo seriāla pāru starpā – gan Arvis un Marija, kuri tik tikko kā precējušies, nespēs rast kopīgu valodu, un arī starp Martu un Māri mierpilnie brīži būs mērāmi ļoti īsos laika periodos.

Blakus visam “Viņas melo labāk” fanus sagaida priecīga vēsts – spriežot pēc publiski pieejamās anotācijas, Ērikas Eglijas atveidotā Simona pasaulē laidīs mazuli. Taču no kā tas būs!? Un ar kādiem pārsteigumiem vēl sagaidāma “Viņas melo labāk” pirmā nedēļa? Skaties kanāla TV3 darbadienu vakaros plkst. 20.20.

Foto: “Viņas melo labāk” atklāšanas ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl