Kāzas, negaidīta grūtniecība un nopietna slimība – kā noslēgsies Viņas melo labāk?

11 komentāri
Kāzas, negaidīta grūtniecība un nopietna slimība – kā noslēgsies Viņas melo labāk?
TV publicitātes foto

Vēl viena vasara strauji tuvojas noslēgumam, tāpat arī skatītāju iemīļotais seriāls Viņas melo labāk ar savu trešo sezonu iegriezies finiša taisnē. Ilgi gaidītās kāzas, mīlas intrigas, kā arī kāda no seriāla varonēm paliks stāvoklī. Kura tā būs? Kā noslēgsies Māra un viņa meitas, Marijas, epopeja? To un daudz ko citu skaties jau šonedēļ, Viņas melo labāk trešās sezonas izskaņā.

Ilgi gaidītās kāzas

Tas, ko gaidīja daudzi – beidzot kāds no seriāla varoņu pāriem sarakstīsies savā starpā, un tie būs laucinieki Jolanta un Konrāds, bet Kristīne ar Kārli gredzenus viens otram pirkstā neliks. Kāpēc tā? Vai Kārlis pārdzīvos viņa izredzētās lēmumu? Sagaidāms, ka uz jaunlaulāto svētkiem ieradīsies ne tikai Marija un Arvis, bet arī Māris. Kā uz to reaģēs Jolanta? Vai kāzu noskaņojums tiks pabojāts? Varbūt viņš spēs izskaidrot sevi un tiks aicināts pie galda?

FOTO

Negaidīta grūtniecība

Šajā seriāla sezonā jau vienu topošo māmiņu sagaidījām, taču izrādījās, ka Baiba to paziņoja tikai tāpēc, lai atgūtu savu mīļoto, no Īrijas atbraukušo Mārtiņu, kurš no pirmā acu skatiena sezonas pašā sākumā iemīlējās šķirtenē Martā. Taču šoreiz grūtniecība būs pavisam īsta, tikai kura no varonēm gaidīs pašu pirmo Viņas melo labāk seriāla bērniņu? Vai šajā īsajā laika posmā mīlas apburtie Marija un Arvis? Varbūt Mārtiņš un Marta sapratuši, ka mīlestība starp viņiem ir spēcīgāka, kā pašiem pirms tam šķita? To un daudz ko citu noskaidro pēdējās šīs nedēļas Viņas melo labāk sērijās, kas beigsies uz pavisam nelāgas nots – viens no tēliem ar sirds slimību tiks ievietots slimnīcā!

Ceturtās sezonas filmēšana jau rit pilnā sparā

Neskatoties uz to, ka ceturtā sezona pie saviem faniem nonāks tikai nākamajā vasarā, tās filmēšana pilnā sparā norit jau tagad. Par to, kas gaidāms jaunajos seriāla notikumos, informācija sekos, taču, lai nepacietību nedaudz mazinātu, pavisam drīz portāls Skaties.lv skatītājiem bilžu formā dos ieskatu, kas norisinās ceturtās sezonas filmēšanas laukumā. Jauni aktieri, jaunas filmēšanas vietas – tas un daudz kas cits ekskluzīvās fotogalerijās!

11 komentāri