”Kāzas būs šovasar!” Evija Skulte pošas precībām ar igauņu uzņēmēju

1 komentārs
”Kāzas būs šovasar!” Evija Skulte pošas precībām ar igauņu uzņēmēju
SKATIES

Lai arī populārā aktrise un ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte iepriekš par precēšanos runāja nenoteikti, nupat viņa nākusi klajā ar paziņojumu – kāzas ar igauņu uzņēmēju Aimuru Krūsi gaidāmas jau šovasar.

”Kaut kad tuvākajā laikā man ir gaidāmas kāzas. Varbūt šovasar, varbūt nākamvasar,” vēl vasaras sākumā sarunā ar Skaties.lv par precēšanos nenoteikti runāja Evija. Pilnu interviju lasi TE!

Nu viņa izdevumam ”Vakara Ziņas” atklājusi, ka šobrīd intensīvi strādā pie kāzu plānošanas. ”Līdz tam brīdim ir vēl daudz  laika, bet kāzas būs šovasar,” žurnālam paziņojusi aktrise.

Viņa atklājusi, ka kāzu gaidās šovasar ļaujas Latvijas apceļošai, pabijusi arī kaimiņvalstīs, Francijā un Spānijā.

Par aktrises attiecībām ar igauņu uzņēmēju Latvija uzzināja pirms diviem gadiem.

”Vispār viņš dzīvo Igaunijā. Viņam ir darbs, kad šad tad jābrauc arī uz Latviju,” Skaties.lv neslēpa aktrise. Kopš tā laika abi radījuši jauka un saskanīga pāra iespaidu, Aimurs regulāri pavada Eviju arī uz saviesīgiem pasākumiem.

Šīs būs aktrises trešās kāzas. Savulaik viņa bija precējusies 10 gadus, bet pirms dažiem gadiem pārsteidza sabiedrību, spontāni apprecoties Bahamu salās. Šī laulība gan Latvijā oficiāli noformēta netika un palika vien kā jauks piedzīvojums.