Komentāri

Kā temperatūras stabiņš aiz loga sāk kāpt, tā arī intrigas un spriedze palielinās pašmāju kulta seriālā Viņas melo labāk. Šodien gaidāmi spraigi notikumi, kur joprojām iepīti Arvis un Marija, taču – kas īsti notiks?

Portāla Skaties.lv rīcībā ir nonākusi informācija no uzņemšanas laukuma, kurā Arvja lomas atveidotājs Dailes teātra aktieris Lauris Dzelzītis kamerā īsi pirms filmēšanas brīža pasaka, ka diezgan kārtīgi “atraušoties”, taču – kā patiesībā risināsies notikumi seriālā!? Skaties jau šodien plkst. 16.20 un 20.20 kanālā TV3.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl