Komentāri

Kā seriāls, tā arī ekskluzīvie “Viņas melo labāk” kuriozi, kas tiek piedāvāti tikai portālos Skaties.lv un TVPlay, turpina ritēt savu gaitu. Piedāvājam ieskatīties nu jau kārtējā daļā.

Šoreiz par to, kā tapa neveiklā epizode ar Māri un viņa mīļāko, kad abus gandrīz pieķēra Marta, kā arī aina, kurā tika mocīts Šmakovks. Tā neveikla izrādījās aizkadrā, kad aktieri savā starpā nesapratās par to, kurā brīdī kadrā jāparādās Pelikāna lomas atveidotājam Jurim Bartkevičam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Viņas melo labāk” filmēšanas kuriozi

Šī nedēļa visā Latvijā iezīmējas kā svētku nedēļa, jo jau piektdien daudzi jo daudzi svinēja Līgosvētkus un 23. jūnijā kanāls TV3 seriālu “Viņas melo labāk” nerādīja, taču nenokariet galvas – par to portāls Skaties.lv piedāvās vēl vienu kuriozu daļu. Kurā dienā tas būs? Turpiniet sekot līdzi informācijai.

Foto: “Viņas melo labāk” piektās sezonas filmēšana

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl