Komentāri

Jaunā Viņas melo labāk sezona ir tik tikko sākusies, bet portālam Skaties.lv ir daži nepublicēti ekskluzīvie materiāli, kurus atrādīt jums, seriāla fani! Piedāvājam nu jau kārtējo īso sarunu ar kādu no seriāla varoņu atveidotājiem, un šoreiz tā ir valdonīgās Margaritas lomas atveidotāja Karīna Tatarinova.

No 1-10 – cik ļoti Margarita ir greizsirdīga uz Kristīni un Kārli?

No 1-10? 12!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Ou!

Jā! Es domāju, ka viņa ir valdonīga sieviete, vismaz es tādu viņu veidoju, un viņa vienmēr paliek pie sava, Margaritai ir savs viedoklis, un, es domāju, viņa ir ļoti greizsirdīga. (Smaida.)

Vai nebija tā, ka Margarita gribēja braukt Kārlim līdzi uz Dominikānu?

Tur jau ir tas “lauziens”, ka viņa īstenībā nevis ar Kārli cīnījās, bet pati ar sevi, jo gribēja braukt, ļoti, ļoti! Jo viņa, protams, ir dzīvs cilvēks ar miesu un asinīm, un viņa mīlēja to Kārli. Viņa atteica nevis darba dēļ, bet tāpēc, ka kāds bija izlēmis viņas vietā. Ja Kārlis gudri šo Dominikānu piedāvātu, viņa momentāni būtu piekritusi. Bet tas pasniegšanas veids bija kā no saimnieka, un viņai neviens saimnieks nevar būt, jo viņa pati ir saimniece.

FOTO

Vai viņa vēl kādreiz iepazīsies ar kādu internetā?

Tā ir intriga! (Smejas.) Es pat domāju, ka viņa pati to nezina!

Kādu mūziku Margarita klausās, kad brauc ar auto?

Es domāju, ka viņa klausās kaut ko ļoti sievišķīgu – Keitiju Meluā, kaut ko drusciņ saldi banālu.

Pilna VIDEO intervija

 

Vai viņai ir mīļākā dziesma?

Nezinu! Par to gan nezinu, bet katrā gadījumā man Margaritas mašīnā pavisam noteikti skan Keitija Meluā. Tas nenozīmē, ka viņa skanētu manējā! (Smejas.)

Kā, Tavuprāt, Margarita tiks Kārlim pāri?

(Iesmejas.) Pirmais jau tas, kā būs uzrakstīts scenārijā. Otrs – netiks! Pavisam 100% netiks, neviena sieviete nekad netiek pāri kaut kādām ļoti dziļām attiecībām. Ja tas ir bijis nozīmīgi, es domāju neviena sieviete nekad pilnībā neaizmirst vai nepārstāj just. Labākajā gadījumā ir siltas, jaukas atmiņas.

Vai viņa pie tā pieturēsies?

Pie siltām jaukām atmiņām? Domāju, ka jā! Viņa nav atriebīga! Viņa ir greizsirdīga, bet ne atriebīga.

Šīs emocijas nestāsies ceļā Margaritas karjerai?

Viņas karjerai? Margaritas karjerai nekas nevar stāties ceļā! Nē! (Smaida.)

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl