Karīna Tatarinova labprātāk pārvietojas kājām, bet neliedzas, ja viņu ved

Komentāri

Aktrise Karīna Tatarinova ikdienas gaitās lielākoties dodas kājām vai ar velosipēdu, bet ir reizes, kad nākas sēsties automašīnā.

Aktrises Karīna Tatarinovas rīts sākas tirdzniecības centrā Plaza, kur notiek seriāla Viņas melo labāk filmēšana. ”Šis ir mūsu labais veikals, te mēs visu filmējam, jo meitenēm patīk veikali,” atzīst enerģiskā aktrise.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kurpes kājās un teksts galvā nav vienīgie ieroči aktrises arsenālā, kas nepieciešami filmēšanas procesā. Kad mikrofons ir noslēpts, kārta epizodes mēģinājumiem.

Kad filmēšanās beigusies, Karīna dodas sportot. ”Lai labi izskatītos, vajag arī labi justies. Lai labi justos, man vajadzīgs drusciņ pakustēties. Pie fitnesa studijas Karīnu sagaida divas tikšanās – ar maijvaboli, kuru obligāti jāiemūžina, un dziedātāju Aiju Vītoliņu.

Pirms nodarbības Karīna kopā ar treneri Kārli Anitenu sniedz padomus, kā vienkāršā veidā uzlabot stāju un figūru.

Arī apļveida trasi Karīna kopā ar pārējiem cīņubiedriem pieveic kā nieku un pēc pāris stundām viņa jau soļo pa Līvu laukumu uz tango mēģinājumu.

Aktrise atklāj, ka pārsvarā pārvietojas kājām, tāpēc viņa iecienījusi līdzi ņemamās kafijas un tējas krūzītes. Viņa gan dažkārt arī brauc ar automašīnu. ”Kā man teica viens mans labs draugs, man piestāv, ka mani ved,” smaida aktrise.

Vairāk par Karīnas Tatarinovas ikdienas gaitām skaties video!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl