Kāpēc Robertiņš parkā dzers šņabi un pīpēs? Pirmais ieskats ”Viņas melo labāk” jaunajā sezonā!

4 komentāri
Kāpēc Robertiņš parkā dzers šņabi un pīpēs? Pirmais ieskats ”Viņas melo labāk” jaunajā sezonā!
EKRĀNUZŅĒMUMS

Jau šovakar, 27. maijā, kanālā TV3 ar septīto sezonu atgriezīsies seriāls ”Viņas melo labāk”. Jaunā sezona sola ne tikai skaistus mīlas stāstus, intrigas, bet arī dažādas mahinācijas un nelikumības. Visa epicentrā būs kāda īpaša glezna!

”Viņas melo labāk” jaunajā sezonā meli, kaislības un intrigas vīsies ap kādu vērtīgu mākslas darbu, par kuru cīnīsies visi! Arī Olgas brālēns, mākslinieks Indulis šai lietai pievērsīsies ar pilnu nopietnību, radot gleznas kopiju un tādējādi sajaucot prātus ikvienam, kurš tīkos tikt pie gleznas oriģināla.

”Viņas melo labāk” varoņi uzmirdz elegantā fotosesijā

Foto: ar līksmu aktieru ballīti nosvinēts ”Viņas melo labāk” sezonas sākums

Margarita nav atmetusi cerību būt laimīga, un arī Roberta sirds viņas klātbūtnē sāk pukstēt straujāk, jo, kā zinām, veca mīlestība nerūsē! Margarita un Roberts mēģinās atjaunot savas attiecības, bet vai tas izdosies?

Seriālā vērosim jau iemīļotos aktierus, kuru mīlas intrigām, panākumiem, neveiksmēm un sirds sāpēm jutām līdzi iepriekšējā sezonā. Lai padarītu seriālu interesantāku tēlu buķetei pievienosies jauni varoņi.

Aktrise Sanita Paula atveidos dzīvespriecīgo biznesa lēdiju Agnesi, Gundars Grasbergs jeb uzņēmējs Krusts, Laura Atelsone jeb bārmene Keita, kura kļūs par labu Marijas draudzeni, kā arī Oligars Boriss, kuru atveido Normunds Bērzs.

”Viņas melo labāk” septītā sezona jau šovakar 20.20! Skaties seriālu TV3 vai TVPlay!