29 komentāri
Kā divas ūdens lāses – “Viņas melo labāk” konkursā pieteikta Robertiņa kopija
Foto: TV3 publicitātes, Emīls Kālis

Paralēli jaunākajai “Viņas melo labāk” sezonai portālā Skaties.lv norisinās arī seriāla tēlu līdzinieku konkurss, kurā pieteikušies daudzi patiesi iemīļotajiem varoņiem līdzīgi cilvēki. Viens no tiem ir Artūrs, kuru pieteikuši draugi, jo viņš ir līdzīgs Robertam.

Un ne velti pieteikuši, jo līdzība ar Valmieras Drāmas teātra aktieri Māri Bezmeru ir apbrīnojama. “Pirms pāris gadiem viena no manas skolas skolotājām teica, ka ar klasi esot bijuši uz Valmieras teātra izrādi. Viņiem reāli šķitis, ka es esot bijis uz skatuves. Pēcāk noskaidrojušas, ka tomēr nē, taču kopš tās dienas es zinu un man stāsta, ka esmu līdzīgs Mārim Bezmeram,” savā “Facebook” profilā pārdomas klāsta Artūrs. “Jāsaka, ka tā ir pirmā un vienīgā reize, kad varu apstiprināt savu līdzību kādam.”

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Artūru konkursam pieteikuši draugi, un labi vien ir, ka pieteica, jo tālāk atrodamajā fotogalerijā varat pārliecināties par viņa apbrīnojamo līdzību Robertiņam.

Apskatīt citus līdziniekus, nobalsot un, galu galā, arī pieteikties pats var šeit!

Foto: Artūrs pret Robertu vai Roberts pret Artūru?

TOP komentāri

  • Aurēlija
  • Linda Cepurniece
  • Edīte Briģe
    +5 +4 -1

    Edīte Briģe

    Jā, šis ir līdzīgs! Un vēl tur ir viens, kas varētu Buli dublēt, bet pārējie būtu nu ļooooti jāgrimē, lai būtu līdzīgi :D

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl