3 komentāri
Jaunnedēļ “Viņas melo labāk” atgriezīsies meitu ģēģeris Konrāds; gaidāms jauns pāris
Foto: ekrānuzņēmums

Jau piekto vasaru seriāla “Viņas melo labāk” veidotāji priecē skatītāju tūkstošus ar interesantu un aizraujošu sižeta līniju. Daži tēli parādīsies no jauna, daži atgriezīsies, un nākamajā nedēļā skatītāji atkalredzēsies ar diviem – Konrādu un Dinu.

Valmieras drāmas teātra aktieris Kārlis Neimanis, kurš daudziem pazīstams kā Konrāda atveidotājs, varoņu rindās atgriezīsies jau pirmdien, kad, spriežot pēc kanāla TV3 mājaslapā atrodamās publiskās anotācijas, Simona savā dzīvoklī sagaidīs kādu negaidītu ciemiņu.

Līdz ar viņu seriālā redzēsim atgriežamies arī aktrises Ievas Florences atveidoto Dinu, kuru, kā varam spriest pēc anotācijas, vienos romantiskas jūtas tieši ar Konrādu. Seriālā viņi atgriezīsies vienlaicīgi, turklāt pēcāk arī pavadīs kopīgi laiku meitenes brāļa Reiņa vasarnīcā.

Taču, kā būs, un ko vēl sagaidīt no jaunākajām “Viņas melo labāk” sērijām, skaties jau nākamnedēļ katru darbadienas vakaru plkst. 20:20 kanālā TV3.

Foto: “Viņas melo labāk” piektās sezonas atklāšanas ballīte

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl