3 komentāri
Jaunā ”Viņas melo labāk” aktrise sprogainā Monika atklāj piektās sezonas filmēšanas aizkulises
Foto no Monika privātā arhīva

Par vasaras ”karstāko” pašmāju seriālu dēvētais ”Viņas melo labāk” šovasar TV3 ekrānos piedzīvos piekto sezonu. Līdzās skatītāju iemīļotajam aktieru ansamblim vairākās epizodēs būs redzamas arī jauno aktrišu konkursa uzvarētājas Sigita Permina un Monika Marija Messinga, kura šomēnes kļuvusi par TV6 mēneša meiteni.

Uz lomu ”Viņas melo labāk” portāla Skaties.lv un seriāla veidotāju izsludinātajā konkursā pērn cierēja gandrīz 2000 skaistules, tādēļ tas, ka pie vienas no divām lomām tika Monika, viņai patiešām bijis pārsteigums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Es galīgi nebiju gaidījusi, ka varētu tikt seriālā. Bija pieteikušās 2000 meitenes. Cerības bija tādas – galvenais, ko es gribēju, tikt līdz atlasei.

Bija forši. Jauki pavadījām laiku, guvu kaut kādu pieredzi, jaunas iepazīšanās.

To, ka tikšu tālāk, gan negaidīju. Skatījos no malas, kā pārējām iet, un man likās, ka vairākas pat ir labākas par mani. Abas ar Sigitu bijām visīsākās meitenes. Pārējās bija garām kājām, dažas pat modeles. Domājām, ko mēs vispār tur darām,” sarunā ar portālu Skaties.lv pagājušā pavasara notikumu atceras Monika.

Iepazīsti jauno TV zvaigzni ar fotogrāfes ķērienu! Valšķīgā Monika Marija Messinga

Topošā TV producente Monika konkursam pieteikusies spontāni. Nodomājusi, kādēļ nepamēģināt, jo tas bija saistīts ar filmēšanu. Šī gan nav bijusi pirmā reize, kad pati stājusies profesionālas videokameras priekšā. Iepriekš vairākos konkursos, tostarp ”Latvijas Zelta talanti”, Monika bija izmēģinājusi spēkus kā dziedātāja.

Foto: dažādā Monika Marija Messinga

Sprogainajai skaistulei no filmēšanās seriālā visvairāk atmiņā palicis kolektīvs: ”Man ļoti patika operatori – visi bija tādi jautrie čaļi. Arī režisors patika.”

Meitene īpaši slavē arī seriāla aktieru darbu, ko, pašas vārdiem, vērojusi vaļā muti: ”Viens ir viņu redzēt uz teātra skatuves, pavisam kas cits – seriāla filmēšanas laukumā. Skatījos un domāju – kā var būt tik reāli?!
Bija epizode, kad, vērojot tēlojumu, man pat raudiens nāca. Bija kāds aizkustinošs moments, ko pagaidām nedrīkstu izpaust.”

Monika kopā ar otru jauno aktrišu konkursa uzvarētāju Sigitu Perminu seriālā atveidos māsas, un būs redzamas vairākās epizodēs.

Seriāla ”Viņas melo labāk” piektā sezona TV3 skatītājus priecēs šīs vasaras garumā.

Foto: vai atceries “Viņas melo labāk” jauno atrišu konkursa fināla kastingu?

Foto: skaistā Monika Marija Messinga

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl