Izšķīrusies ”Viņas melo labāk” zvaigzne, Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane

5 komentāri
Izšķīrusies ”Viņas melo labāk” zvaigzne, Dailes teātra aktrise Lelde Dreimane
KASPARS KRAFTS, F64

Pēc vairāku gadu ilgām attiecībām ar kolēģi Kasparu Zāli šo vasaru brīvas sievietes statusā baudījusi aktrise un ”Viņas melo labāk” zvaigzne Lelde Dreimane. Kā atklāj Lelde, aktieri attālinājušies profesionālās noslogotības dēļ, taču šķīrušies kā draugi.

Lelde un Kaspars iepazinušies, kopā studējot aktiermākslu Latvijas Kultūras akadēmijā, taču viņu mīlasstāsts sākās 2015. gadā, kad abi sāka strādāt Dailes teātrī.

Kā ziņo izdevums ”Kas Jauns”, šo vasaru abi pavadījuši šķirti. ”Mēs izšķīrāmies mierīgi, uz draudzīgas nots. Nebija nekādu krasu notikumu, kas liktu beigt attiecības.

Cik tas dabīgi sākās, tik dabīgi arī izbeidzās,” izdevumam skaidrojusi aktrise, atklājot to, ka iepriekšējā sezonā bijusi tik ļoti iegrimusi darbā, ka abi nepamanījuši, kā attālinās viens no otra. Aktrise gan uzsver, ka nepārdzīvo – viņa attiecības uztver kā ceļojumu, kas nu noslēdzies.

Līdz ar teātra sezonas noslēgšanos Lelde un Kaspars izlēmuši pārtraukt kopdzīvi. ”Tad arī šķīrāmies kā draugi – bez jebkādām drāmām. Ne man, ne Kasparam sirds nav salauzta. Neteikšu, ka tagad esam labākie draugi, bet uzskatu, ka draugi esam,” tā aktrise.

Jebkurā gadījumā draudzība abiem jāsaglabā tīri profesionālos nolūkos – sezonas jauniestudējumā ”Trīs šūpoles” viņa spēlēs kopā ar nu jau bijušo mīļoto.