2 komentāri

Otrdien otrās vietas ieguvējas, bet dienu vēlāk – trešās vietas īpašnieces, kas bija nevienas citas kā meitenes no realitātes šova, kas noslēdzās ziemā. TV Zvaigznes četrotni šoreiz pārstāvēja tikai trīs jaunkundzes – Elīna Melnbārde, Egita Spodra-Strode un Linda Sevastjanova, bet Marta Grīsle, kas arī tika pieteikta konkursam, dažādu iemeslu dēļ diemžēl nevarēja piedalīties filmēšanā.

Atšķirībā no iepriekšējām uzvarētājām, kādreizējām TV Zvaigznēm satraukums sejā nebija tik ļoti lasāms. Tas bija paredzams, jo Elīna, Egita un Linda vairāk nekā divus mēnešus nodzīvoja telpās, kas tika filmētas 24 stundas diennaktī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kas viņas ir?

Elīna tik tikko pabeigusi pirmo kursu Alberta Koledžā, Egita ir sākusi strādāt suvenīru veikaliņā, bet Lindas ikdienas pienākumi saistīti ar cilvēku apkalpošanu – viņa strādā slimnīcā, kurā meitenei ikdienas pienākumos ir darbs ar dokumentiem un nosūtījumiem, kā arī darīt tā, lai viss būtu korekti. Nelielā sarunā visas kā viena atzina, ka realitātes šovos viņas piedalīties vairs negribētu, taču Elīna ar Egita pavisam noteikti vēl labprāt vēlētos izmēģināt spēkus televīzijas lauciņā un kameru priekšā. Lindai gan uzmanības savā laikā bijis par daudz, bet, ja kāds piedāvātu, pavisam noteikti piedalītos, ja kaut kur būtu nepieciešami aktieri.

FOTO

Scenārijā speciāli tiek izdomāta papildu epizode

Atšķirībā no iepriekšējām dāmām, kuras veiksmīgi tika iefiltrētas ainās, kas pirms tam jau bija scenārijā paredzētas, šai trijotnei tika piedomāta epizode no jauna, lai arī viņas izjūt patieso filmēšanās garšu. To, kāda tā bija, redzēsit nākamajā sezonā, tikai varam pačukstēt, ka nelielu ieskatu jau varat veikt turpmāk redzamajā video.

TV Zvaigznes filmējas seriāla Viņas melo labāk ceturtajā sezonā

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl