3 komentāri

Klāt jau trešā seriāla “Viņas melo labāk” nedēļa, kurā, iespējams, izskanēs pat bildinājums, taču nesteigsimies notikumiem pa priekšu. Kamēr vēl gaidām jaunākos notikumus, piedāvājam ieskatīties tapšanas aizkulisēs.

Katru vasaru portāla Skaties.lv lasītājiem (pirms tam TVPlay skatītājiem) bija iespēja lūkot iemīļotā seriāla “Viņas melo labāk” filmēšanas gaitu, kur, tāpat kā katru darba dienas vakaru, galvenie varoņi ir tā aktieri. Tikai šoreiz kā viņi paši, nevis ierastie tēli, jo šie materiāli lieliski atspoguļo, kā top katra sērija.

Nekas netop ar pirmo reizi, un nereti vienas epizodes filmēšana tiek atkārtota atkal un atkal. Tas bieži noved vai nu pie smieklu lēkmēm, vai lamāšanās, vai abiem kopā. Lūk, jau otrais ieskats šīs sezonas “Viņas melo labāk” filmēšanas kuriozos.

KAS ŠONEDĒĻ GAIDĀMS SERIĀLĀ?

Video: “Viņas melo labāk” filmēšanas kuriozi, 2. daļa

Foto: “Viņas melo labāk” 5. sezonas atklāšanas ballīte

TOP komentāri

 • Dace Fridmane
 • Kristīne Žurevska
 • Santa Ozoliņa
  0 0 0

  Santa Ozoliņa

  Tā kā Ventspilī, katrā vēlēšanās iecirknī darbojas cilvēki no Kristovska pārtikas, iespējams, iespējams, tika FALSIFICĒTI VĒLĒŠANĀS REZULTĀTI???
  Kā jūs varat paskaidrot šos SASKAŅAS ciparus?
  Naktī cipars bija viens un no rīta ir cits un tika vienai partijai. Vai neviens neievēroja???
  Tik būtiski nevar būt atšķirībā no aptaujātajiem.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl