Ģimenes bizness! ”Viņas melo labāk” kā Buļa varoņa meitiņas auklīte pievienojas arī aktiera sieva Ilze

9 komentāri

Aktieris Andris Bulis, kurš seriālā ”Viņas melo labāk” atveido galveno varoni Māri, seriālā jau iesaistījis teju visu savu ģimeni. Nesen kā Māra ārlaulības bērns lomu seriālā sāka spēlēt aktiera paša meitiņa Alise, bet nu kameru priekšā stājusies Andra sieva Ilze.

Kādā no sērijām Anetes Krasovskas atveidotā Marija ierodas apraudzīt savu mazo māsiņu Mārīti, ko atveido Buļa meitiņa.

Kopā ar bērniņa seriāla mammu Samantu (Liene Sebre) Mariju sagaida arī meitiņas īstā mamma Ilze Bule, kura seriālā atveido Samantas skolas biedreni Vinetu, kura ieradusies pastrādāt par mazās auklīti.

Līdz ar to sanāk, ka ainās, kurās mazā Alise nefilmējas kopā ar tēti, viņa atrodas māmiņas gādīgajās rokās. Un, ja jau tuvumā vecāki, mazā aktrise var droši izpausties kameru priekšā!

Noskaties arī, kā mazā Alise filmējas kopā ar tēti!

Kā sarunā ar Skaties.lv smejas aktieris, ”Viņas melo labāk” jau esot viņa ”ģimenes bizness” – tur filmējas arī sieva un meitiņa! Ideja piesaistīt seriālam arī Buļa laulāto draudzeni esot radusies režisoram.

”Tā kā mums bija garas filmēšanas dienas, kuru laikā mazā nogurst, režisors izlēma, ka, lai vieglāk filmēt, var iesaistīt arī mammu. Kāpēc lai viņa neatveidotu Mārītes auklīti?” stāsta Bulis.

Kā smejas aktieris, ”sievai nebija variantu” – Ilze vienkārši tika nolikta fakta priekšā, ka tagad būs jābūt seriālā kopā ar vīru un meitiņu. Par filmēšanas laikā pieredzēto Ilze vīram nav sūdzējusies, un nav jau bijis, par ko! Režisors, operatori – visi pret Ilzi un mazo Alisi izturējušies ļoti mīļi, palīdzot auklēšanā.

”Liels paldies komandai! Es jau smejos, ka viņas abas filmēšanā piedzīvoja tik lielisku attieksmi, ka var rasties maldīgs priekšstats, ka filmēšana tāda jauka izklaide vien ir. Viņas, protams, nesaskārās ar to, ka filmējot var būt domstarpības, asāki brīži,” smejas aktieris.

Vai ģimenes otra atvase, dēls Markuss, nav greizsirdīgs par to, ka arī nav ticis pie lomas ”Viņas melo labāk”?

”Puika jau astoņu mēnešu vecumā debitēja uz Nacionālā teātra skatuves, tā ka viss kārtībā. Viņu gaida vēl lielāka loma,” tā laimīgais tētis.