8 komentāri
Gandrīz 500 pieteikumu! Ielās staigā vieni vienīgi “Viņas melo labāk” līdzinieki
Konkursā iesūtītie foto

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar vasaras karstākā seriāla “Viņas melo labāk” veidotājiem izsludinājis pieteikšanos seriāla varoņu līdzinieku konkursu, kurā saņemti jau vairāki simti pieteikumu. Sešiem laimīgajiem, kuri tiks atzīti par līdzīgiem esam, būs iespēja filmēties īpašajā sērijā.

Tiek meklētas četras meitenes un divi vīri, kas būtu līdzīgi seriāla tēliem Martai, Simonai, Margarita vai Baibai, kā arī Robertam vai Mārim! Līdz šim saņemti 468 pieteikumu, un viņu skaits aug.

Par konkursantiem ir iespējams arī balsot, jo tieši Tu noteiksi to laimīgo, kas iekļūs nākamajā kārtā, tāpēc neturi sveci zem pūra, jo sekundes rit, un beigās katra diena var izrādīties izšķiroša balsu krāšanā.

Pieteikušies cilvēki no Latvijas malu malām, kuri uzskata tieši viņi ir vislīdzīgākie konkrētam tēlam, turklāt daži no viņiem manīti arī iepriekšējos konkursos, kā arī pieteicies pat Andra Buļa dublieris.

PIESAKIES UN/VAI APSKATI DALĪBNIEKUS “VIŅAS MELO LABĀK” LĪDZINIEKU KONKURSAM

Foto: “Viņas melo labāk” atklāšanas ballīte uz “Tallink” kuģa

TOP komentāri

 • Danita Puteviča
  +21 +20 -1

  Danita Puteviča

  Paskatijos,nu tur neviens nav līdzīgs,pilns ar sīkajiem,kas sasūtījuši savas bildes!
 • Inguna Grīnfelde
  +2 +1 -1

  Inguna Grīnfelde

  Nevienu līdzīgu neatradu. Viens ir aktieru simpātijas bet tas nenozīmē ka ir līdzība.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl