2 komentāri

Tā kā vasara strauji tuvojas noslēgumam, tas nozīmē tikai vienu – arī seriāls Viņas melo labāk ar savu nu jau kārtējo sezonu sasniedzis finiša līniju. Kamēr vēl visas dienas garumā nezinām, kā seriāls noslēgsies, portāls Skaties.lv piedāvā ar vienu aci ieskatīties, kas notika trešās sezonas noslēguma ballītē, kura norisinājās restorānā Eksports.

Šajā brīdī tika filmēta trešās sezonas fināla sērijas pēdējā epizode, kurā… nē, nē, pacietieties līdz vakaram! Taču līdz tam ieskaties galerijā, kurā redzami VISI (izņemot Jolantu jeb Alisi Polačenko, kura svinībām pievienojās vēlāk) aktieri un Viņas melo labāk varoņi. Pēc pēdējā kadra nofilmēšanas visus sanākušos aicināja uz kopbildi, kā arī Karīna Tatarinova, kas atveido Margo jeb Margaritu, teica atvadu runu. Kā viņiem klājās ballītē, skaties bildēs!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

FOTO

Ņemot vērā, ka tas notika kādā tumšā ziemas svētdienā, ballīte neturpinājās īpaši ilgi, jo nākamā diena daudziem bija darba diena, taču šampanieša glāzē vienojās gandrīz visi sanākušie aktieri un filmēšanas grupa, kā arī režisors un producents ar saviem palīgiem.

Karīnas Tatarinovas runa

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl