Komentāri

Tas brīdis ir klāt – zvaigžņu stunda pienāca arī portāla Skaties.lv un seriāla Viņas melo labāk konkursa uzvarētājām. Viņām bija iespēja filmēties ar saviem elkiem, un, neskatoties uz mainīgo laiku, meitenes bija labā noskaņojumā un mājās devās ar smaidu sejā.

Kas viņas ir?

Viņas ir četras jaunietes, kuras tik tikko uzsākušas studijas vai arī pabeigušas vidusskolu. Meitenes ārpus mācībām nodarbojas ar interesantiem hobijiem, piemēram, Ilzei brīvajā laikā patīk gatavot, veikt mājas darbus, kā arī rušināties dārzā. Ieva nodarbojas ar dažāda veida sporta aktivitātēm – snovbords, slēpošana, teniss, veikbords utt. Anete ne tikai tūlīt uzsāks studijas, bet arī spēlē futbolu un regbiju, savukārt Sintija tik tikko beigusi vidusskolas gaitas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Meitenes atzina, ka konkursā uzvarējušas ne bez draugu palīdzības, lai gan, piesakoties tam, sākumā nemaz nebija doma cīnīties par augstu vietu. Četrotni šajā avantūrā “ievilka” Ieva, kura tad arī pieteicās iespējai nofilmēties seriālā. Ar aktīvu darbību sociālajos tīklos viņas panāca vēlamo rezultātu un jau aizvadījušas pirmo no divām filmēšanas dienām.

FOTO

Kas viņām bija jādara?

Arī tāpat kā iepriekšējās filmēšanās reizēs, četrotne būs redzama kādā no Viņas melo labāk sērijām, paejot garām aktieriem, kā arī pasakot kādu frāzi, bet to, kurās situācijās tieši meitenes būs redzamas, uzzināsiet brīdī, kad tiks izziņota nākamā, ceturtā sezona. Tāpēc turpiniet sekot līdzi informācijai, jo šovasar gaidāmi vēl konkursi saistībā ar seriālu un iespēju filmēties tajā, kā arī vēl viena daļa ar šīm četrām skaistulēm, jo kā uzvarētājām viņām tikai piešķirta iespēja filmēties divreiz. Starp citu, runājot, ka tā notikšot pludmalē. :)

VIDEO

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl