FOTO: kā atšķiras Viņas melo labāk seriāls Latvijā un Lietuvā!?

8 komentāri
FOTO: kā atšķiras Viņas melo labāk seriāls Latvijā un Lietuvā!?
Publicitātes foto

To, ka viens no skatītākajiem seriāliem Latvijā jau kuro sezonu ir kulta seriāls Viņas melo labāk, zina daudzi, taču, vai zināji, ka oriģinālscenārijs radies Lietuvā? Turklāt – vai esi redzējis, kādas aktrises kaimiņvalstī atveido mūsu visu iemīļotās varones? Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu seriāla Viņas melo labāk Lietuvas versijā.

Kamēr, rokas berzēdami, skatītāji gaida seriāla UgunsGrēks jaunāko sezonu un nākamo vasaru, kad daudzi jautājumi, kas tika uzdoti Viņas melo labāk trešās sezonas noslēgumā, būs atbildēti, portāls Skaties.lv piedāvā ar vienu aci ielūkoties tur, kur citiem nav ļauts! Ja vakar tas bija filmēšanas laukums Latvijā, šoreiz ieskatīsimies, kas notiek Lietuvas versijā.

Jolanta arī Lietuvā ir Jolanta

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Ja nu kāds varbūt ir palaidis garām, Latvijā Jolantu atveido Alise Polačenko, taču, kas notiek mūsu kaimiņvalstī? Arī tur ir Jolanta, tikai atšķirībā no mūsu aktrises, viņu izvēlētā jaunkundze līdz šim nav bijusi profesionāla aktrise, bet gan… modele. 2007. gadā tikusi kronēta par Mis Lietuvu un tajā pašā gadā pārstāvējusi savu valsti arī Mis World, kas toreiz norisinājās Ķīnā. Interesanti, ka aktrises uzvārds ir tāds pats kā mūsu Jolantai seriālā – Jurgita Jurkute-Širvaite.

Martu Lietuvā sauc Meda, un viņas mati ir blondi

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Koķetīgāko no seriāla varonēm pie mums ierasts dēvēt par Martu, taču Lietuvā viņa ir Meda. Turklāt arī mati šai varonei ir citādākā krāsā – ja esam pieraduši pie Martas jeb Latvijas Nacionālā teātra aktrises Evijas Skultes ogļu melnajiem matiem, Meda jeb Inga Norkute-Žviniene lietuviešu seriāla versijā Moterys meluoja geriau (Sievietes melo labāk) ir blondīne. Interesanti, ka aktrises pagājušajā gadā savā starpā ir pat tikušās un uzņēmušas arī kopbildes.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

FOTO – apskati VISAS lietuviešu seriāla varones

Margarita Lietuvā bez čirkām

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Margaritas jeb Margo, kuru attēlo Karīna Tatarinova, čirkainos, melnos matus lietuviešu versijā spēlē Jūrate Budriūnaite-Karmazera, kurai gan matu krāsa nemainās – melna.

Arī Lietuvā Kristina ir īsta daiļava

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Kā Latvijā, tā arī Lietuvā Kristīnas atveidotāja izvēlēta ar īpatnēju un elpu aizraujošu šarmu. Ja Kristīni pie mums esam pieraduši skatīt ar sarkaniem, pat rudiem matiem, “braļuku” versijā Edita Užaite ir tipiski blondu matu īpašniece.