1 komentārs
FOTO: jautras, aktīvas un seksīgas – atskats uz visām Viņas melo labāk konkursa laureātēm
Foto: Reinis Oliņš

Tiem, kuri palaida garām triju meiteņu četrotņu zvaigžņu stundu, portāls Skaties.lv vēlreiz piedāvā atskatu, kā arī iepazīstināšanu ar jaunkundzēm, kas mūsu un seriāla Viņas melo labāk konkursā ieguva kādu no pirmajām trim vietām.

Atgādināsim, ka jūnijā tika izsludināts konkurss, kurā meitenēm bija jāpiesaka sava draudzeņu četrotne, iesūtot fotoattēlu, kurā visas redzamas, lai balsojuma rezultātā tieši viņu kompānija būtu tā, kas iegūst galveno balvu – iespēju filmēties seriālā Viņas melo labāk. Pieteikumu skaits bija milzīgs, par ko bijām ļoti priecīgi, tāpēc, kavējoties atmiņās par lielisko konkursu, piedāvājam atskatu, lai vēlreiz iepazītu viņas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

P.S. Dāmas, kuras piedalījās, bet neiekļuva labāko trijniekā, nenokariet galvas, jo jau pavisam drīz gaidāms jauns konkurss, kurā citām trim četrotnēm būs iespēja cīnīties par iespēju filmēties kulta seriālā Viņas melo labāk.

3. vieta – bijušās TV Zvaigznes

Elīna tik tikko pabeigusi pirmo kursu Alberta Koledžā, Egita ir sākusi strādāt suvenīru veikaliņā, bet Lindas ikdienas pienākumi saistīti ar cilvēku apkalpošanu – viņa strādā slimnīcā, kurā meitenei ikdienas pienākumos ir darbs ar dokumentiem un nosūtījumiem, kā arī darīt tā, lai viss būtu korekti. Nelielā sarunā visas kā viena atzina, ka realitātes šovos viņas piedalīties vairs negribētu, taču Elīna ar Egita pavisam noteikti vēl labprāt vēlētos izmēģināt spēkus televīzijas lauciņā un kameru priekšā. Lindai gan uzmanības savā laikā bijis par daudz, bet, ja kāds piedāvātu, pavisam noteikti piedalītos, ja kaut kur būtu nepieciešami aktieri.

2. vieta – labākās draudzenes, kuras pat strādā vienā darbavietā

Madara ir dārzkope ar stāžu, kura sevi no seriāla visvairāk asociē ar Martu, bet brīvajā laikā viņai patīk izklaidēties un pavadīt laiku ar draugiem. Ilzes ikdienas nodarbošanās ir pasākumu organizēšana, bet no seriāla viņa sevi neasociē ne ar vienu varoni, taču draudzenes uzskata, ka meitene ir līdzīga Margaritai. Kristiānas ikdienas nodarbe ir medicīna, viņa ir radiogrāfere, savukārt Anete ir grāmatvede. Visas dāmas vieno kopīgs darbs brīvdienas bārā Mojito.

1. vieta – meitenes, kuras aizraujas ar mājsaimniecību, sportu un studijām

Viņas ir četras jaunietes, kuras tik tikko uzsākušas studijas vai arī pabeigušas vidusskolu. Meitenes ārpus mācībām nodarbojas ar interesantiem hobijiem, piemēram, Ilzei brīvajā laikā patīk gatavot, veikt mājas darbus, kā arī rušināties dārzā. Ieva nodarbojas ar dažāda veida sporta aktivitātēm – snovbords, slēpošana, teniss, veikbords utt. Anete ne tikai tūlīt uzsāks studijas, bet arī spēlē futbolu un regbiju, savukārt Sintija tik tikko beigusi vidusskolas gaitas.
Meitenes atzina, ka konkursā uzvarējušas ne bez draugu palīdzības, lai gan, piesakoties tam, sākumā nemaz nebija doma cīnīties par augstu vietu. Četrotni šajā avantūrā ”ievilka” Ieva, kura tad arī pieteicās iespējai filmēties seriālā. Ar aktīvu darbību sociālajos tīklos viņas panāca vēlamo rezultātu un jau aizvadījušas pirmo no divām filmēšanas dienām.

TOP komentāri

  • Atkal vinas
    0 0 0

    Atkal vinas

    Bijusii talantu fabrika jau laikam izmantos katru iespeeju atkal paraadiities TV, jau apnikusas siis sejas ... 2 vieta mans favoriits, redzams ka inteligentas daamas :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl