1 komentārs
FOTO: iepazīstieties – “Viņas melo labāk” filmēšanas komanda
01.08.2017 Viņas melo labāk (Vladislavs Proškins/F64 / F64)

Visi aktieri (un ne tikai) kā viens, kuri strādājuši un filmējušies “Viņas melo labāk”, intervijās vai aizkadrā atzinuši, ka seriāla draudzīgais kolektīvs ir tas, kas palicis atmiņā visspilgtāk. Piedāvājam iepazīties ar tiem cilvēkiem, kas paliek aizkadrā, taču darbojas tikpat aktīvi filmēšanas laukumā.

Par bildi TV ekrānā atbildīgi divi vīri – operatori Sandris Polis un Igors Stāds. Skaņu inženieris, kas rūpējas, lai tiktu ierakstītas tikai aktieru balsis bez apkārtējiem trokšņiem, ņemot vērā, ka bieži vien seriāla darbība norisinās laukā, ir grupas “Jumprava” dalībnieks Ainars Ašmanis, bet par grimu un tērpiem aktieriem atbild Kristīne Anderosne. Uz filmēšanas laukuma visiem asistē Gatis Upesleja, režisors visiem labi zināmais Sigits Račkis, bet producents – Rimvīds Martinaitis.

Ar visiem viņiem varat iepazīties īpašajā fotogalerijā, kurā viņi visi noķerti darbībā pie īpašās seriāla varoņu līdzinieku sērijas filmēšanas.

Foto: vasaras karstākā seriālā filmēšanas komanda darbībā

TOP komentāri

  • Haralds
    0 0 0

    Haralds

    Titros parādās visādas oficiantes, garāmgājējas un nez kas vēl, bet aktiera, kurš atveido Kostju vārds titros nav (vismav līdz 25.08. rādītajai sērijai).... tāpat, kā Sandras vārds partādījās tikai pēdējā sērijā, kurā viņa tēloja (kaut gan bija redzama kādās 5 sērijās)..... KĀPĒC TĀ????
    LĒTS SERIĀLS!!!!!!!!!!!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl