Foto: ar vasarīgu ballīti atklāta ”Viņas melo labāk” jaunā sezona

4 komentāri
Foto: ar vasarīgu ballīti atklāta ”Viņas melo labāk” jaunā sezona
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Tas brīdis nu ir klāt – iestājies pavasaris, daba aiz loga jau sen kā modusies, kas nozīmē, ka laiks kulta seriāla ”Viņas melo labāk” jaunākajai sezonai, kas pēc kārtas būs jau sestā. Tā tika atklāta ar draudzīgu ballīti restorānā ”Riga Sunset Lounge”.

Iepriekšējā dienā Latvijā tika lauzts ne viens vien karstuma rekords, un arī šajā svinīgajā dienā nekas neliecināja, ka laikapstākļi varētu stāties ceļā plānotajam pasākumam. Atklāšanas pasākumu vadīja Konstantīna lomas atveidotājs Kristians Kareļins, kurš kopā ar savu grupu ”Gapoljeri” aizpildīja klusuma pauzes ar muzikālo fonu, bet viņam blakus stājās Dita Lūriņa, kas jaunākajā ”Viņas melo labāk” sezonā debitēs ar Martas māsīcas Ligitas lomu.

Uzruna teica arī ”All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena, kura nāca klajā ar priecīgi satraucošu vēsti – seriāls šogad nenoslēgsies kopā ar vasaru, bet turpināsies arī rudenī.

Sanākušie aktieri, žurnālisti un fani tika iepriecināti ar ekskluzīvu iespēju pirmajiem noskatīties jaunās sezonas atklāšanas sēriju, bet pēc oficiālās daļas turpinājās neformālas sarunas ar dzērieniem pie bagātīgi klāta zviedru galda.