Komentāri
FOTO: Andris Bulis zaudē derībās Viņas melo labāk producentam un publiski krīt uz ceļiem
Foto: Skaties.lv

Otrdien pie Lietuvas vēstniecības Rīgā pavērās interesanta aina – seriāla Viņas melo labāk aktieris Andris Bulis, zaudējot derībās seriāla producentam Rimvīdam Martinaitim, bija spiests krist ceļos un deklamēt dzeju lietuviešu valodā.

Septembra sākumā abi kungi noslēdza nešpetnas derības. Ja Latvijas valstsvienība uzvarēs Lietuvas valstsvienību basketbolā, Martinaitis kritīs uz ceļiem pie Latvijas Basketbola savienības durvīm un deklamēs latviešu tautasdziesmu, bet, ja uzvarēs Lietuva, uz ceļiem pie Lietuvas vēstniecības kritīs Bulis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Latvijas izlasei nepaveicās, kā rezultāta derībās zaudēja Bulis. Turot doto vārdu, aktieris otrdien ieradās Lietuvas vēstniecībā, lai ne vien nomestos uz ceļiem, bet arī deklamētu lietuviešu dzeju.

Tiesa gan, latviešu aktieris nezaudēja pēdējo iespēju pavilkt producentu uz zoba, dāvājot viņam savu dzejas krājumu, kā arī spāņu vīnu, jo, redz, Spānijas izlasei lietuvieši zaudēja.

FOTO

VIDEO: kā Bulis ar Martinaiti saderēja

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl