FOTO: 20 kadri no seriāla Viņas melo labāk lielā fināla jau TAGAD!

1 komentārs
FOTO: 20 kadri no seriāla Viņas melo labāk lielā fināla jau TAGAD!
Foto: ekrānuzņēmums

Tā diena, diemžēl vai par laimi, beidzot ir pienākusi – vasaras karstākā pašmāju seriāla Viņas melo labāk ceturtās sezonas pēdējā FINĀLA sērija. Portāls Skaties.lv piedāvā ekskluzīvu ieskatu dažos kadrus, kas mūs visus sagaidīs jau šovakar plkst. 20.20 kanālā TV3, kā arī portālos Skaties.lv un TVPlay.

Tas nu gan ir pārsteigums!!! Negaidīta Baibas un Martas tikšanās, kas sāpīgi beigsies Robertam. Māris pēc sāpīgiem savainojumiem pamazām atgūst spēkus, savukārt Baiba mēģina ieņemt Roberta mammas vietu. Irēna, kas visu nojauš, nedomā padoties un uzbrūk Robertam par, viņasprāt, dēla slikto izvēli. Arvis, it kā mēģinot izpirkt savu vainu, lutina Mariju, kā vien spēj, un paziņo Martai un Mārim priecīgus jaunumus. Baiba, kurai izdevies sakārdināt dēlu, cenšas izpelnīties arī mammas labvēlību.

Foto: ieskaties Viņas melo labāk lielajā finālā!

Roberts, satiekot Margaritu, pastāsta, ka ir bezgala laimīgs, bet – vai tik tie nebūs visparastākie vīrieša meli? Kādu noslēpumu Martai un Margaritai atklās Simona, un kāpēc šis noslēpums padarīs Margaritu tik grūtsirdīgu? Šķiet, ka Simonas vārdi atstājuši ļoti lielu iespaidu uz Margaritu, kurai rodas aizvien lielākas šaubas, vai viņa ir izvēlējusies īsto cilvēku, ar kuru precēties. Vai piepildīsies astrologa Reiņa pravietiskie vārdi, ko viņš par Gati Blūmu reiz teicis Simonai?

1 komentārs