Komentāri
Forši foto par to, kā tika filmēta Viņas melo labāk šīs vasaras sezona! Jautrība, māžošanās un rudens lapas!
Foto: Viņas melo labāk publicitātes foto

Seriāla Viņas melo labāk pēdējā sezona kārtējo reizi apliecināja – seriālam ir daudz brīnišķīgu un uzticamu sekotāju, un viņu vidū, iespējams, esi arī tu! Bet, vai tu esi redzējusi vai redzējis, kā Viņas melo labāk 3. sezona pagājušā gada rudenī tika filmēta? Mums ir bildes, ar kurām ļoti labprāt padalīsimies.  Lai tiek visiem, lai ziņkāre tiek apmierināta!

Lai arī bildēs jau vērojams rudens dzestrums, tomēr jautrība filmēšanas laukumā, izskatās, situsi augstu vilni. Šķiet, ka gan seriāla aktrises un aktieri, gan arī filmēšanas komanda patiesi izbaudīja radošo procesu, par ko liecina māžošanās un smiekli viņu sejās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kāds bija filmēšanas rezultāts, to jau tu zini no šī vasaras seriāla – gana jestrs un patiesi izklaidējošs. Bet kā tas viss tika filmēts – to skaties foto galerijā!

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl