Evija Skulte: Marta jaunajā sezonā iemīlas no jauna!

Komentāri

Jaunā Viņas melo labāk sezona ir tik tikko sākusies, bet portālam Skaties.lv ir daži nepublicēti ekskluzīvie materiāli, kurus atrādīt jums, seriāla fani! Piedāvājam nu jau kārtējo īso sarunu ar kādu no seriāla varoņu atveidotājiem, un šoreiz tā ir intrigantes Martas lomas atveidotāja Evija Skulte.

Vai Martai tagad nav kauns no Jāņa?

Hā-hā-hā! Marta vienmēr izdarīs tā, ka viņai ne no viena nekad nav kauns un viņa nekad nebūs vainīga ne par ko! Arī šoreiz Marta ir izdomājusi, ka ne jau viņa ir vainīga, bet gan Jānis, viņš ir aizgājis pie citas. Marta ir tāda sieviete, kur var sevi izdomāt slimību vai jebkādu situāciju, un pati tam arī notic. Viņa nekad nejutīsies vainīga, viņa domā, ka Jānis ir vainīgs un viss!

FOTO

Marta kādreiz ir bijusi iemīlējusies Dainī?

Ja viņa Dainī būtu bijusi iemīlējusies, tad viņa visu laiku tik vienkārši viņu neatgrūztu. Tas īstenībā nav laika kavēklis, bet gan kaut kāds azarts, savu seksuālo izpausmju uzturēšana, lai dzīvē vienkārši kaut kas notiktu. Ģimenes dzīvē Martai ir palikusi mazliet par garlaicīgu, tāpēc viņai vajag kaut ko, kas uzturētu kaut kādu azartu dzīvē. Mēs gan nesākām seriālu no tās vietas, kur viņa iepazinās ar Daini – viņi ir bijuši ģimenes draugi, un tad kaut kādā veidā ieskatījušies, kaut kādas simpātijas radušās, un varbūt sākumā uz mirkli tā bijusi iemīlēšanās, aizraušanās, kas vēlāk pāraudzis tajā, ka viņai tas Dainis nav vairs vajadzīgs. Viņa viņu dzenā, kur vien vajag, un izmanto savām vajadzībām.

Pilna VIDEO intervija

 

Ņemot vērā, ka pirms tam viņu vairāk interesēja naudas makas, vai viņa nav pārcilājusi prioritātes?

Ir! Marta tagad pēc šķiršanās pati ir diezgan nodrošinājusies, viņai pieder diezgan daudz kas, un viņa, protams, kādu brīdī domā, ka vispār vīrieši nav vajadzīgi. Tad beidzot pienāk tāda mīlestība, kur ne tam vīrietim ir nauda, ne kas, un šoreiz pierādās tas, ka Martai patiesībā tas nemaz nav svarīgi. Tā būs tāda iemīlēšanās, kur viņa pati nonāk tajā otrā situācijā, kur pati pērk vīrietim kreklus un pērk visu. Veidosies pat tāda situācija, ka vai tikai Mārtiņš viņu neizmanto tāpēc, ka Martai ir vasarnīca un viskaut kas. Dzīvē lomas mainās, un šoreiz būs otrādāk. (Smaida)

Kas varētu būt Martas mīļākais ēdiens?

Martai patīk labi paēst, bet… es zinu, kas ir viņas mīļākais dzēriens – Campari ar apelsīnu sulu! (Smejas) Un arī vīnu viņa ļoti ciena! Tā kā dzērienu topu varētu vieglāk sastadīt. (Smejas) Viņai ļoti garšo kūkas un tortes. (Smejas)

Novēlējums Martai jaunajā sezonā!

Nezaudēt humora sajūtu, jo tas ir tas, kas viņu izvelk no dažādām situācijām, vienalga, vai viņa grib izdarīt pašnāvību vai satikties ar draudzenēm, humora izjūta viņai ir brīnišķīga. Es domāju, ka tas ir tas, kas viņu glābj un piesaista, ka draudzenes katru brīvo brīdi grib braukt pie viņas. Lai piedzīvojumu daudz un skatītājiem būtu interesanti!

Lasi vēl