Evija Skulte: Intuīcija saka, ka kuru katru dienu saņemšu bildinājumu

2 komentāri
Evija Skulte: Intuīcija saka, ka kuru katru dienu saņemšu bildinājumu
SKATIES

Aktrise un seriāla ”Viņas melo labāk” zvaigzne Evija Skulte jau kādu laiku ir kopā ar igauņu uzņēmēju Aimuru. Un šīs attiecības rādās visai cerīgas – Evija atklājusi, ka gatava pieņemt viņa bildinājumu.

Skulte sniegusi interviju žurnālam ”Ieva”, kurā atklāti pastāstījusi par savu attiecību pieredzi, pastāstot, ka beidzot ir attiecībās, kurās abi jūtas kā viņi paši – ļoti labi.

”Viņš vienmēr mani mīlēs tik ļoti, lai izprastu un gribētu saprast vēl vairāk. Un pieņems mani, kāda esmu. Pat ja es izdaru kādu stulbību – kādā ballē par daudz atļaujos, dejoju, pakoķetēju ar kādu vīrieti, viņš nenosodīs, bet ļaus darīt visu, ko vēlos,” savu Aimuru slavē aktrise.

Viņa uzsver, ka igauņu grāmatu izdevējs ir ļoti gudrs, erudīts, inteliģents un starp abiem valda izcila saskaņa.

”Ja jāsaka godīgi, domāju, mēs ar Aimuru apprecēsimies – mana sievietes intuīcija saka, ka kuru katru dienu saņemšu bildinājumu -, un gan jau atradīsim arī kopīgu dzīves telpu,” atklāti stāsta ”Viņas melo labāk” zvaigzne.

Zvaigzne atklāj, ka abi ar Aimuru kopā ir pusotru gadu, tāpēc bildinājums būtu loģisks turpinājums.

”Pienācis laiks izšķirīgajam brīdim – vai nu tu ej tālāk, vai atkāpies. Un man gribas iet tālāk,” gatava kāzām ir aktrise.

Aimuru ļoti labi pieņēmuši arī aktrises bērni, kuri divas nedēļas dzīvo ar mammu, bet divas – ar savu tēvu.

”Tās divas nedēļas, kamēr bērni dzīvo pie sava tēva, mēs ar Aimuru pārsvarā dzīvojam kopā,” ģimenes modeli raksturo Skulte.
2 komentāri