“Es tik daudz nedzeru kā Kārlis! Pārējo visu darītu tieši tāpat!” Lauris Subatnieks par savu lomu “Viņas melo labāk”

0 Komentāru

Seriāls “Viņas melo labāk” šonedēļ piedzīvoja jau sestās sezonas 12. sēriju. Tajā vēl nav manīts viens no tā spilgtākajiem tēliem – advokāts Kārlis Vasalnieks, ko seriālā atveido Dailes teātra aktieris Lauris Subatnieks!

Lai gan līdz šim aktiera tēls seriālā nav manīts, portāls Skaties.lv faniem nedaudz var pačukstēt priekšā – Kārlis seriālā atgriezīsies. Taču, kādus likteņa pavērsienus viņš piedzīvos un kā attīsties viņa sižetiskā līnija, producenti vēl klusē.

Tā kā, nenoliedzami, Kārlis seriālā “Viņas melo labāk” ir viens no spožākajiem tēliem, portāls Skaties.lv devās ciemos pie Laura Subatnieka, lai noskaidrotu, ko viņš pats domā par savu atveidoto tēlu, un vai šie divi cilvēki ir pretpoli, jebšu brāļi!

Lauris Subatnieks

Lauris Subatnieks
Seriālā atveido Kārli

Tā kā Kārlis pats ir bārenis, viņam ļoti svarīgs bija ģimeniskums. Es pats dzīvē arī esmu ļoti ģimenisks. Būtu gribējis, ka es arī dzīvē būtu izmācījies par juristu, jo no Kārļa vēlētos aizņemties jurista nekaunību! Vienīgais, ko es nedaru kā Kārlis – es tik ļoti nedzeru, es vispār nedzeru!

Uz jautājumu, vai Lauris ir sirdī tikpat liels dārznieks kā Kārlis, atbilde ir noraidoša. Ja viņam mājās ir kāds augs, to aprūpēt palīdz aktiera atvase! Vairāk par Laura Subatnieka atklāsmēm skaties augstāk pievienotajā video!

0 Komentāru