“Es neesmu tik drosmīgs kā Māris!” Andris Bulis atklāti par savu lomu seriālā “Viņas melo labāk”

Pievienot komentāru

Slepenas dzīves, netīri nodomi, jautri misēkļi un nelāgi pārpratumi, bet visam pāri daudz patiesu emociju un kaislību – ”Viņas melo labāk” atgriezīsies pirmdien, 21. maijā, lai ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20 priecētu skatītājus.

Lai pēc iespējas ātrāk sagaidītu seriāla pirmo sēriju, portāls Skaties.lv lūdza aktierim Andrim Bulim pastāstīt, kāda viņaprāt, ir aktiera atveidotā loma seriālā un vai tā kaut nedaudz atbilst viņa personīgajam tēlam dzīvē.

Aktieris atzīst, ka viņa tēls, sākot no pirmās seriāla sezonas līdz pat jaunākajai – sestajai, ir ļoti attīstījies. Viņš laika gaitā no meiteņu ģēģera kļuvis par tēvu, un nu jau sestajā sezonā arī par vīru! Andris smej, ka no Māra labprāt aizņemtos drosmi!

Andris Bulis

Andris Bulis

Ja Māris ko izdomā, viņš momentāni arī rīkojās! Es tomēr dzīvē mēdzu apdomāt, vai nepieciešams tā darīt, vai tomēr labāk ne! Māris nedomā par sekām. Ja viņam tā liekas laba ideja, tad viņš darīs visu, lai to īstenotu!

Andris Bulis Māri raksturo kā labu draugu, it īpaši Arvim. Arī dzīvē Andris cenšas draugiem izpalīdzēt un nebūt vienaldzīgs, bet atšķirībā no Māra līdz zināmām robežām. Noskaties video un uzzini vairāk, kā Andris Bulis raksturo savu lomu seriālā!

Tiekamies karstākajā piedzīvojumā TV3 kopā ar ”Viņas melo labāk” varoņiem jau no 21. maija ik vakaru no pirmdienas līdz ceturtdienai pulksten 20.20!