Komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar skatītāju iemīļotā kulta seriāla Viņas melo labāk veidotājiem filmēšanas laukuma aizkadrus, kurās aktieri redzami tādi, kādus neviens no mums viņus neredz ikdienā – kā parastus cilvēkus, kuri dara tikai to, kas viņiem patīk un vislabāk sanāk.

Misēkļi vai vienkārši pārteikšanās, kas ar desmito reizi cilvēcīgi noved pie lamāšanās – aktieriem aizrādīts tiek maz, jo viņi zina savu darbu, taču nereti gadās misēkļi, kas izraisa gardus smieklus kopā ar visu filmēšanas komandu. Apskaties, kā norit skatītāju iemīļotā seriāla filmēšana! P.S. Tas, ka jau 11. daļa, nekādā gadījumā nenozīmē, ka pēdējā. Turpini sekot līdzi informācijai! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl