Komentāri

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar skatītāju iemīļotā kulta seriāla Viņas melo labāk veidotājiem filmēšanas laukuma aizkadrus, kurās aktieri redzami tādi, kādus neviens no mums viņus neredz ikdienā – kā parastus cilvēkus, kuri dara tikai to, kas viņiem patīk un vislabāk sanāk.

Misēkļi vai vienkārši pārteikšanās, kas ar desmito reizi cilvēcīgi noved pie lamāšanās – aktieriem aizrādīts tiek maz, jo viņi zina savu darbu, taču nereti gadās misēkļi, kas izraisa gardus smieklus kopā ar visu filmēšanas komandu. Apskaties, kā norit skatītāju iemīļotā seriāla filmēšana! P.S. Tas, ka jau 11. daļa, nekādā gadījumā nenozīmē, ka pēdējā. Turpini sekot līdzi informācijai! :)

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl