“Viņas melo labāk” 2. sērijas tīzeris

Komentāri

Ilgi gaidījām un sagaidījām – gan “Viņas melo labāk” 2. sezonu, kas piedzīvojusi savu pirmizrādi, kā arī seriāla varoni Māri, kurš nule kā atgriezies no ārzemēm.

Uzreiz pēc atgriešanās Māris nolemj uzmeklēt Jolantu. Viņš nav nekāds dīleris, kurš slēpj kārtis kavā, bet gan liek uzreiz tās galdā, nopērkot Jolantai iespaidīgu dāvanu. Vai viņam sanāks iekarot jaunkundzes sirdi? To skatāmies jau šovakar, 2. sezonas 2. sērijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā

Renārs Zeltiņš pirmo reizi Stokholmā 2

Klāt ”Zelta kruīza: Rīga-Stokholma” nākamā epizode, kurā ”Tallink” kuģa ”Romantika” jaunais kruīza vadītājs Renārs Zeltiņš nonāk Zviedrijas galvaspilsētā Stokholmā. Šī ir pirmā Zeltiņa viesošanās gan Stokholmā, gan Zviedrijā vispār. Viss ir nevainojami – laiciņš saulains, pilsēta skaista, ko redzēt daudz. Stokholmā laiks paiet tik ātri, ka drīz vien jāsteidzas atpakaļ uz kuģi.

Lasi vēl