Komentāri

“Viņas melo labāk” jaunākā – piektā- sezona rit pilnā sparā, un, kā jau katru gadu, arī šī vasara nebūs izņēmums – portāls Skaties.lv piedāvā ieskatīties filmēšanas aizkulisēs.

Aktieri, kas filmējas populāros Latvijas seriālos, intervijās bieži vien atzīst, ka, spriežot pēc komentāriem no cilvēkiem ielā, skatītāji nereti uzskata, ka seriāls ir reālā dzīve un viss notiek “dzīvajā”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā nebūt nav, aktieri ir aktieri, un viņu atveidotie tēli nav īsti, tas pats arī par filmēšanos – reizēm pat desmitām reižu tiek filmēta viena epizode, lai pēc režisora Sigita Račka prāta tā sasniegtu pilnību. Piedāvājam ieskatu kuriozos, filmēšanas aizkulisēs, kā tad top skatītāju iemīļotais vasaras seriāls “Viņas melo labāk”.

PIESAKIES UN/VAI APSKATI DALĪBNIEKUS “VIŅAS MELO LABĀK” LĪDZINIEKU KONKURSAM

Video: “Viņas melo labāk” filmēšanas aizkulises, 1. daļa

Foto: seriāla piektās sezonas filmēšana

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl