6 komentāri

Skaties.lv un TvPlay Tev piedāvā vienreizēju iespēju – šodien, uzreiz pēc seriāla UgunsGrēks sezonas noslēguma sērijas, skaties seriāla Viņas melo labāk jaunās sezonas 1. sēriju!

UgunsGrēkā lielajā finālā Viesturs un Edijs vēlēsies, lai Ieva izvēlas vienu no viņiem. Lidija pārbīsies, ka noticis asinsgrēks. Fēlikss un Gunārs uzzinās, kurš ir nogalinājis Sofiju.

Savukārt Viņas melo labāk jaunās sezonas 1. sērijā “pie apvāršņa parādīsies” jauna meitene. Kas viņa tāda? Un no kurienes? Roberts iegādāsies jaunu un svarīgu pirkumu – videokameru, un jau pašā pirmajā dienā paspēs uzkrist uz nerviem gan savai mātei, gan Margaritai. Silvestrs paliks nemierīgs, izdzirdot, ka Ričards vēlas ar viņu tikties. Parkā Margarita un Roberts ieraudzīs sievieti, kas ļoti līdzinās tai, kuru Ričards dievina līdz pat šai dienai. Kāda mērķa vadīts, Silvestrs apmeklēs Māri viņa klubā?

Skaties!

Foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl