1 komentārs

Skaties.lv un TvPlay Tev piedāvā unikālu pārsteigumu – jau pirmdien, 8. jūnijā, uzreiz pēc seriāla UgunsGrēks sezonas noslēguma sērijas jau dienu iepriekš varēsi noskatīties seriāla Viņas melo labāk jaunās sezonas 1. sēriju!

UgunsGrēkā arvien vairāk pieaug intriga par un ap Sofijas slepkavu. Kuram bija motīvs viņu nogalināt? Kāds no varoņiem dzird slepenas sarunas, cits – saņem draudus. Kurš galu galā ir slepkava?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Finālā spriedze valdīs arī mīlas frontē, jo kulmināciju piedzīvos Ievas un abu vīriešu – Viestura un Edija – attiecības.
Sezonas noslēguma notikumos Zentiņa turpina savu uzvaras gājienu, nu jau kandidējot uz mēra amatu! Kā noslēgsies Zentas dullums, uzzināsit jau drīzumā!

Skaties!

Sezonas nobeigumā Helēna turpinās skatītājus pārsteigt ar sarīkoto skaistumkonkursu Miss Bjust, kurā, protams, startēs arī viņa pati! Un skatītāji piedzīvos ārkārtīgi uzjautrinošu brīdi, kuru skatītāji ieraudzīs visā drīzumā.

Finālā atklāsies, ka Kristai ir iepaticies Gatis, un viņa būs izdomājusi mulsinošu savaldzināšanas plānu. Vai Gata jūtas arī ir mīlestības pilnas? Baudiet kaislības, intrigas un šokējošus pārsteigumus seriāla UgunsGrēka noslēgumā!

Un uzreiz pēc seriāla UgunsGrēks fināla Skaties.lv un TvPlay sagaidi Viņas melo labāk jauno sezonu.

Meli, vai tie būtu balti vai melni, paliek meli. Šajā sezona visvairāk savos melos sapīsies varone Baiba. Tāpat priekšā būs daudz dramatisku brīžu attiecībās ar Māri. 3. sezonā gaidāms aukstais karš starp diviem bijušajiem draugiem un partneriem.

Seriālā ienāks arī jauna varone Monika (Inta Tirole), kura ir ne tikai sirsnīga un pozitīva, bet arī dzīves pieredzes bagāta sieviete. Viņa piedzīvos lielu un skaistu mīlestību attiecībās ar Ričardu. Kas izšķīris šo pāri viņu jaunībā? Kā mīlestība cauri gadiem var pāraugt par mīlu bez robežām? Ja mīl, tad jūtas uzplauks un uzziedēs no jauna, jo mīlestība gadus neskaita un atnāk, ja to ļoti gaida.

UgunsGrēka un Viņas melo labāk fotogalerija

Mēļo, ka seriāla trešās sezonas viens no galvenajiem pārsteigumiem būs kāzas, taču – kuram tieši tās būs, pagaidām nezina neviens. Bet to varēs uzzināt jau pirmdien, 8. jūnijā!

Šie un citi notikumi Tevi gaida seriālā Viņas melo labāk. Un nepalaid garaām unikālo iespēju!
Tātad – pirmdien, 8. jūnijā, plkst. 20.00 portālā Skaties.lv un TvPlay skaties UgunsGrēka lielo finālu un Viņas melo labāk jaunās sezonas atklāšanu!

Video

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl