Komentāri

15. jūnija pēcpusdienā modes un izklaides centrā ”Rīga Plaza” norisinājās portāla Skaties.lv ”Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlases pirmā kārta, kas pulcēja vairākus desmitus dalībnieku. Ar vizuālo līdzību vien nepietika, jo lietā bija jāliek arī savas aktieru dotības. Piedāvājam ieskatīties ekskluzīvā video, kur žūrijas locekļi pārbauda jaunos censoņus pēc pilnas programmas.

Dalībniekiem bija jāstājas četru žūrijas cilvēku priekšā, kas sastāvēja no seriāla veidotājiem – producenta Rimvīda Martinaiša un režisora Sigitas Račkis, kā arī aktieriem – Baibas lomas atveidotājas, Valmieras Drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes un Andra Buļa, kurš seriālā spēlē Māri.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlase

Konkursa dalībniekiem bija jākāpj uz skatuves un jāparāda sava vizuālā un rakstura līdzība seriāla varonim, atbildot uz dažādiem nopietniem un arī pilnīgi trakiem jautājumiem. Kā jau aktieru konkursā, neiztika arī bez tēlošanas iemaņu pārbaudes – bija, jādzied, jāģībst, jāraud, jālamājas īpaši veidā un daudz kas cits.

Jūnija beigās tiks paziņoti uzvarētāji, kuri par lomu īpašajā sērijā sacentīsies ar interneta balsojuma uzvarētājiem.

Foto: kā portāls Skaties.lv sadarbībā ar “Viņas melo labāk” meklēja seriāla varoņu līdziniekus

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl