Komentāri

Kamēr seriālā Viņas melo labāk intrigas dažādu personāžu starpā tikai uzņem apgriezienus, kā arī jaunākās sezonas galu vēl ne tuvu neredz, portāls Skaties.lv piedāvā kārtējo ekskluzīvo ieskatu filmēšanas aizkulisēs, kurā šoreiz Jolantas lomas atveidotājai uznāk neliela smieklu lēkme.

Citreiz pietiek ar vienu reizi, bet pārsvarā tās ir divas un trīs reizes, kad tiek pabeigta viena epizode, taču seriāla tapšanas laikā kādreiz kādam sākas arī smieklu lēkme, kad pastrādāt īsti nav iespējams un ir jāpaņem neliela pauzīte. Šoreiz “grēkāze” bija Alise Polačenko, kurai bija ļoti grūti uzņemt vienu no notikumiem, jo smiešanās pārņēma visu procesu, un tādēļ nācās apturēt filmēšanu. Taču viss beidzās laimīgi – gan jautrība kopā ar visu grupu, gan beigu beigās arī veiksmīgi uzfilmēts materiāls.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VIDEO

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam ”Samsung Galaxy Dream Chef”; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Pie katliem, jaunieši! Dots starts kulinārijas šovam „Samsung Galaxy Dream Chef“; Latviju pārstāv četri dalībnieki

Sākot ar 19. septembri, septiņu nedēļu garumā pie skatītājiem nonāks aizraujošais kulinārijas šovs ”Samsung Galaxy Dream Chef”, kurā par Baltijas labākā jaunā pavāra titulu, vērtīgu naudas balvu un iespēju stažēties pie profesionāļiem sacentīsies 12 jaunieši no Baltijas valstīm – tostarp arī četri no Latvijas. Lai sākas aizraujošā cīņa!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot!

D vitamīna trūkums nodara vēl lielāku kaitējumu nekā tika domāts pirms tam. Uzzini, kā to vairot! 2

D vitamīnu mūsu organisms ražo pats – ar ādas palīdzību. Tādējādi mūsu āda kļūst par dziedzeri, endokrīnu orgānu. D vitamīns jeb, kā skaisti varam nosaukt, saules hormons ir neatsverams ne tikai kaulu, bet gandrīz visu orgānu veselības uzturēšanā. D vitamīna pietiekamībai vai trūkumam ir liela nozīme gandrīz visu hronisku slimību attīstībā.

Lasi vēl