2 komentāri
Draudzenes! Sūtiet bildes un, iespējams, varēsiet filmēties seriālā Viņas melo labāk!
Foto: konkursa foto

Seriāla Viņas melo labāk konkurss, kura galvenā balva ir iespēja piedalīties seriāla filmēšanā, ir pašā pilnbriedā. Vēl visus Līgo svētkus, līdz 26. jūnijam, Jūs, četras labas draudzenes, varat iesūtīt kopbildi, lai piedalītos konkursā!

Konkursa noteikumi ir gaužām vienkārši! Četras draudzenes – iesūtiet kopbildi, aiciniet savus draugus, paziņas un tuvos balsot par Jums! Tā draudzeņu bilde, kas iegūs visvairāk balsu, tiks pie unikālas iespējas filmēties seriālā Viņas melo labāk. Pa īstam – ar kameru, tērpiem, grimu! Un prasīgu režisoru:)! Turklāt arī otrās un trešās vietas ieguvējas gaida pārsteiguma balvas!

Konkurss jau ir sācies, taču Jums vēl arvien ir iespēja tajā piedalīties un uzvarēt, jo iesūtīt fotogrāfijas un balsot varēs līdz 26. jūnijam, kad noskaidrosim uzvarētājas. Turklāt priekšā taču Līgo svētki – lielisks laiks, kad uztaisīt brīnišķīgus foto. Starp citu, ne tikai konkursam, bet arī sev! Tāpēc neminstinaties, ņemat fotoaparātu, smaidāt, pozējat un bildējat. Un sūtat foto uz Skaties.lv.

Lai iepazītos ar konkursa noteikumiem, apskatītu jau iesūtītās bildes, kā arī pievienotu savu foto un piedalītos – spied TE!

Priecīgus un jautrus Līgo svētkus! Un lai sanāk brīnišķīgas bildes!

Foto: TV3 Publicitātes foto

Foto: TV3 Publicitātes foto

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl