Draiski video: ”Viņas melo labāk” pievienojas īsti razbainieki

2 komentāri
Draiski video: ”Viņas melo labāk” pievienojas īsti razbainieki
KASPARS FILIPS DOBROVOĻSKIS

Lieliskas ziņas ”Viņas melo labāk” faniem – šīs un nākamās nedēļas laikā seriālam pievienosies vesela plejāde jaunu varoņu! Pulciņš Latvijā ļoti pazīstamu aktieru ienāks seriālā kā savdabīga, iekšējo problēmu pārpilna ģimenīte, kas radīs jaunas intrigas un pavērsienus!

Divi lieliski uznācieni piedzīvoti jau šonedēļ – seriālā ienākuši Mārtiņš Egliens jeb Vladimirs un viņa brālis Žanis, ko atveido Mārtiņš Brūveris. Abi ir īsti razbainieki un abus vieno simpātijas pret Evijas Skultes atveidoto Martu.

Egliena atveidotais Vladimirs ir vīrietis, kurš mīl izpriecas, meitenes un nekā nedarīšanu. Viņš ir pataloģisks melis un dēls – palaidnis, kurš izmanto savu tēvu. Vladimirs nekur nestrādā, tikai palīdz savam tēvam dažās lietās. Vēlāk noskaidrojas, ka Vovčiks ir precējies, bet to slēpj no visām savām jaunajām simpātijām.

Viņa brālis Žanis, ko atveido Brūveris, ir tās pašas mammas Viktorijas, bet ne tā paša tēva Edmunda dēls. Kaut kad nonācis nepatīkamā situācijā, tagad būdams zvejas kuģa kapteinis cenšas izdzīvot, kas gan nav viegli šajā arodā. Viņš tic savam sapnim, nepadodas dzīves grūtībām, bet Žanim, kā jau ilgu laiku jūrā pavadījušam jūrniekam, pietrūkst māju un mīlošas sievietes siltuma.

Ja vēl neredzēji – Žaņa ienākšana seriālā ir īpaši pikanta!

Jau nākamnedēļ iepazīsimies arī ar brāļu ģimeni. 28. septembra sērijā parādīsies Vladimira sieva Oksana, kuru atveidos apburošā Līga Zeļģe.

Oksana būs Olgas un Martas biznesa partnere. Jautra un izdarīga sieviete, vienmēr iekuļas dažādās negaidītās situācijās, cieš sava vīra izlaidības dēļ.

Iepazīsim arī zēnu mammu Viktoriju, kuru atveidos Indra Briķe. Žaņa un Vladimira mamma ir ļoti jauka sieviete, vienādi mīl abus savus dēlus, un vienmēr cenšas viņiem palīdzēt. Viktorijai pieder savs neliels biznesiņš, viņa vismierīgāk jūtas kā mājas saimniece, tomēr, dzīvojot kopā ar tādiem dēliem un vīru Edmundu, tas ir grūti sasniedzams.

29. septembra sērijā parādīsies Edmunds, kuru atveidos Pēteris Gaudiņš. Bagāts kolekcionārs, blēdīgs un sarežģīts vīrietis. Dēļ sava labuma gatavs iet ”cauri sienām”.

Viņš palīdz savam dēlam Vladimiram, taču nelabprāt savam dēlam Žanim. Edmunds ir despots ģimenē, kuram nav ne vienas autoritātes. Viņš neciena ne slavenus Latvijas māksliniekus, ne politiķus, ne ar kriminālo pasauli saistītas personības.

UZMANĪBU!

”Viņas melo labāk” jaunā sezona skatāma TV3 Play no 21.septembra, pa četrām sērijām katru pirmdienu. Katra jaunās sezonas sērija pieejama 14 dienas!

2 komentāri