Komentāri
Dejo ar zvaigzni dalībniece pašmāju seriālā būtu gatava spēlēt arī vīrieti!
Foto: Toms Norde

Līdz konkursa, kurā ikvienai interesentei ir iespēja tikt pie lomas seriālā Viņas melo labāk, noslēgumam atlikušas vairs vien nepilnas sešas dienas, bet skaits ar katru brīdi tikai pieaug. Portāls Skaties.lv novērojis, ka pieteikušās arī vairākas jaunkundzes, kuras pirms tam esam redzējuši televīzijā.

Par dažām jau esam ziņojuši, ka uz lomām cierē meitenes no tādiem šoviem kā O-Kartes akadēmija, Lauku sēta un Kāzu gūstā, un tagad šim sarakstam pievienojas arī pagājušajā pavasara lielākais notikums kanālā TV3 Dejo ar zvaigzni. Šim konkursam pieteikusies Latvijas lepnuma Mārtiņa Oliņa deju partnere Ilze Jankovsa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Šķiet varētu spēlēt jebkuru lomu, pat ja būtu jābūt vīrietim. Kāpēc – skatuve dara mani dzīvu, tāda sajūta, ka kļūstu brīva, varu beidzot būt jebkas un darīt jebko…,” tā anketā par sevi izteikusies Ilze.

Bet pieteikšanās TURPINĀSun konkursa dalībnieču skaits pieaudzis līdz gandrīz 1700.

Foto: Ilze Jankovska un Mārtiņš Oliņš šovā Dejo ar zvaigzni

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl