Bulis paziņo par izmaiņām ”Viņas melo labāk” komandā

7 komentāri
Bulis paziņo par izmaiņām ”Viņas melo labāk” komandā
INSTAGRAM

Pazīstamā aktiera Andra Buļa šonedēļ sociālajos tīklos publicētie foto satraukuši daudzus TV3 seriāla ”Viņas melo labāk” skatītājus.

Momentuzņēmumos, ko Andris Bulis publicējis savā ”Instagram” foto blogā, aktieris iemūžināts kopā ar lietuviešu režisoru Sigitu Rački, un vienā no kadriem abi kungi redzami, sirsnīgi apskaujoties.

“8 gadi, kopā ar Sigitas filmējot ” Viņas melo labāk”. Brīnišķīgs režisors un cilvēks. Ceļi šķiras… Dzīve tāda… Paldies Tev!” raksta Bulis.

Vēsts satraukusi daudzus Buļa cienītājus, un vairāki jau atzinuši, ka bez viņa “seriāls vairs nebūs tāds”. Taču Bulis steidzis fanus mierināt: ”Viss būs un būs forši.” Seriāla jaunā – astotā – pie skatītājiem dosies augustā, un Bulis tajā turpinās mirdzēt Māra lomā.

Skatītāju satraukumu kliedē arī kanāla TV3 pārstāvji.

”Varam kliedēt seriāla ”Viņas melo labāk” uzticamo skatītāju bažas un iepriecināt ar ziņu, ka Māra lomas atveidotājs aktieris Andris Bulis turpina filmēšanos seriālā ”Viņas melo labāk” un tā jaunākā jeb astotā sezona būs skatāma kanālā TV3 Life jau no augusta beigām,” Skaties.lv ziņo ”TV3 Group” komunikācijas vadītāja Alise Mališko.

Kā norāda Mališko, izmaiņas ir piedzīvojusi seriāla radošā komanda – tā ilggadējais režisors Sigits Račkis, noslēdzot astoto sezonas filmēšanu, nolēmis doties pelnītā atpūtā.

”Jau augusta sākumā tiks uzsākts darbs pie seriāla nākamās sezonas un tā radošajai komandai pievienosies jauns režisors, kas jau teju divus gadus ir strādājis roku rokā kopā ar režisoru Rački filmēšanas laukumā, apgūstot seriāla ”Viņas melo labāk” režijas veiksmes pamatus.

Esam pārliecināti, ka ar jaunā režisora pievienošanos seriāls saglabās tā pamatvērtības – profesionālu aktierspēli, aizraujošu stāstu un dinamisku sižetu,” norāda ”TV3 Group” komunikācijas vadītāja.

“Viņas melo labāk” pirmizrādi piedzīvoja 2013. gada 1. jūlijā, un kopš tā laika kļuvis par vienu no skatītāju iecienītākajiem seriāliem.