1 komentārs

Portāls Skaties.lv arī šovasar seriālam “Viņas melo labāk” piedāvā sekot līdzi ne tikai safilmētajam un televīzijai nodotajam materiālam, bet arī tam, kā aktuālie notikumi tapuši. Trešo reizi ieskatīsimies filmēšanas kuriozos.

Smieklu lēkmes, lamu vārdi, nopietna koncentrēšanās – tā ir aktieru ikdiena, filmējoties seriālā “Viņas melo labāk”. Lai gan jautrība liela un noskaņojums labs, pats režisors Sigitas Račkis intervijās atzinis, ka nepieciešamības gadījumā ar kulaku var arī uzdauzīt pa galvu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Piedāvājam ieskatu vasaras karstākā seriāla filmēšanas aizkulisēs.

“Viņas melo labāk” kurozi, 1. daļa

“Viņas melo labāk” kurozi, 2. daļa

Video: “Viņas melo labāk” filmēšanas kuriozi, 3. daļa

Foto: “Viņas melo labāk” 5. sezonas atklāšanas ballīte

TOP komentāri

  • Apnicis
    +1 +1 0

    Apnicis

    Protams, būtu foši noskatīties kuriozus, bet ja pats kuriozs ir tikai 1min garš varbūt var iztikt bez 1min garas reklāmas sākumā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl