Ballīšu karalienes, sarosieties! Viņas melo labāk konkursa pēdējā diena!

2 komentāri
Ballīšu karalienes, sarosieties! Viņas melo labāk konkursa pēdējā diena!
Foto: konkursa materiāli

Ir pienācis 3. augusts, kas nozīmē, – pēdējā Viņas melo labāk konkursa diena, kurā kādai no meiteņu četrotnēm būs iespēja piedalīties ekskluzīvā seriāla filmēšanas komandas ballītēm. Ja vēlies, vēl vari pagūt iesūtīt fotogrāfiju vai vismaz nobalsot par kādu no saviem favorītiem.

Jautāsi, kas ir sezonas noslēguma ballīte? Tur būs seriāla aktieri, žurnālisti, slavenības, fotokameru zibšņi – iespēja sajust nedalītu uzmanību arī no seriāla veidotāju puses. Tu ar savām draudzenēm varēsi iepazīties ar seriāla aktieriem, veidotājiem, piedalīties fotosesijā un piedzīvot smalku ballīti! Iepriekšējais Viņas melo labāk konkurss izrādījās ļoti populārs. Tas tikai apliecina, cik prāvs ir seriāla skatītāju un fanu pulks. Taču konkursos uzvar tikai daži, tāpēc seriāla radošā komanda un Skaties.lv visām seriāla fanēm grib dot vēl iespēju pieredzēt kaut ko vairāk no iemīļotā seriāla.

FOTO – konkursa lielais desmitnieks

Kas tev jādara?

Atrodi kopbildi ar savām draudzenēm. Pievieno fotogrāfiju turpmāk redzamajā anketā. Noteikti norādi savu vārdu, tālruņa numuru, e-pastu un pavisam īsi apraksti, kāpēc izvēlējies tieši šo fotogrāfiju. Neaizmirsti nospiest pogu SŪTĪT:).

Pēc tam, kad bilde tiks iesūtīta, tā tiks nopublicēta zem šā raksta, un Skaties.lv lasītāji varēs par tavu foto nobalsot! Tāpēc pastāsti par dalību konkursā saviem draugiem un draudzenēm – lai jūs atbalsta draugi, paziņas, mammas, tēti, omes un visi citi!

Kas drīkst piedalīties?

Šis ir ļoti svarīgs punkts! Konkursā var piedalīties visas dāmas, kas sasniegušas 18 gadu vecumu!

Kā bildes tiks vērtētas?

Konkursa uzvarētājas noteiks gan Skaties.lv lasītāji, gan Viņas melo labāk radošā komanda. Proti, no kopējā vērtējuma 50% noteiks Skaties.lv lasītāju balsojums, un 50% seriāla Viņas melo labāk radošā komanda – producents, režisors un aktieri. Tāpēc iespējami pārsteigumi! Ja Tev ir savs favorīts šajā konkursantu lokā, nekavējies ar savu balsi, jo, iespējams, tieši Tava meiteņu četrotne tiks paballēties kopā ar slavenībām.

APSKATI KONKURSA BILDES UN BALSO PAR TĀM ŠEIT!