Atlases FOTO: ”Viņas melo labāk” līdzinieki gatavi uz visu – dejot, ģībt un pat lamāties

1 komentārs
Atlases FOTO: ”Viņas melo labāk” līdzinieki gatavi uz visu – dejot, ģībt un pat lamāties
Foto: Mārtiņš Zilgalvis/F64

15. jūnija pēcpusdienas modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” norisinājās portāla Skaties.lv “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atlases pirmā kārta, kas pulcēja vairākus desmitus dalībnieku. Ar vizuālo līdzību vien nepietika, jo lietā bija jāliek arī savas aktieru dotības.

Un kā nu ne – galvenā balva ir iespēja filmēties īpašajā “Viņas melo labāk” sērijā, kuru rādīs pašmāju video vietnē TVPlay.

Dalībniekiem bija jāstājas četru žūrijas cilvēku priekšā, kas sastāvēja no seriāla veidotājiem – producenta Rimvīda Martinaiša un režisora Sigitas Račkis, kā arī aktieriem – Baibas lomas atveidotājas, Valmieras Drāmas teātra aktrises Elīnas Vānes un Andra Buļa, kurš seriālā spēlē Māri.

FOTO: IESKATS “VIŅAS MELO LABĀK” LĪDZINIEKU KONKURSĀ, 1. DAĻA

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieku konkursa atskats, 2. daļa

Konkursa dalībniekiem bija jākāpj uz skatuves un jāparāda sava vizuālā un rakstura līdzība seriāla varonim, atbildot uz dažādiem nopietniem un arī pilnīgi trakiem jautājumiem. Kā jau aktieru konkursā, neiztika arī bez tēlošanas iemaņu pārbaudes – bija, jādzied, jāģībst, jāraud, jālamājas īpaši veidā un daudz kas cits.

Jūnija beigās tiks paziņoti uzvarētāji, kuri par lomu īpašajā sērijā sacentīsies ar interneta balsojuma uzvarētājiem.

1 komentārs