Atceltas kāzas, asaras un salauztas sirdis! Masveida šķiršanās ”Viņas melo labāk” sezonas izskaņā

9 komentāri

Ar masveida šķiršanos noslēgusies seriāla ”Viņas melo labāk” 8. sezona. Teju visiem ”karstākajiem” pāriem sezona beidzās ar negaidīti salauztām sirdīm, atceltām kāzām un asarām. Skaties.lv piedāvā nelielu šo skumjo notikumu retrospekciju.

Sezonas pēdējā sērija sākās ar daudzsološām iepazīšanām. Viktorijas un Edmunda mājās uz svinīgajām un iespaidīgajām viesībām sāk ierasties viesi.

Ar mīļotā Žaņa vecākiem iepazīstas Marta, savukārt citā dzīvoklī Māris un Keita tiek iepazīstināts ar māsas Santas jauno draugu Reini, kurš izrādās Keitas bijušais.

Kamēr Māris skaidrojas ar māsu, Keita un Reinis jau paspējuši atjaunot attiecības. Atgriezušies virtuvē, Māris un Santa pieķer abus skūpstoties, pāris demonstratīvi pamet dzīvokli un divas nupat salauztas sirdis.

Lielā balle Viktorijas un Edmunda mājā, kura ir tik labi sākusies, noslēdzas ar negaidītām emocijām un kaislīgiem strīdiem – pie galda sākas mantojuma dalīšana un laulības līgumu slēgšana. Vovčiks tā visa rezultātā arī saplūcas ar topošo sievu un sievasmāti. Meitene lej gaužas asaras, kamēr viņas mamma jau kaļ plānus par preciniekiem Amerikā.

Sērijas prieks – Robertiņa bildinājums! Video baudi TE!

Arī Martas un Žaņa sakars beidzas neviennozīmīgi – Žanis steidz atpakaļ uz kuģi. Bet Martai jau ir risinājums padomā. Stāsts noslēdzas ar īpaši ērmotu danci trijatā.

Labās ziņas ir tās, ka ilgi bez iemīļotā seriāla skumt nevajadzēs, un jau drīz uzzināsim, kā šī jezga turpināsies. ”Viņas melo labāk” pie Go3 skatītājiem atgriezīsies 18. janvārī, bet kanālā TV3 Life būs baudāms jau martā!