Arvis izvaro Mariju?; Viņas melo labāk jaunā sērija jau tagad!

Komentāri

Jauna nedēļa sākusies, kas nozīmē, – pienācis laiks seriāla Viņas melo labāk jaunākās sezonas 10. sērijai, kurā būs skatāmi pavērsieni dažādu varoņu savstarpējās attiecībās.

Jau tagad skaties, kā Jolanta pārliecina mammu, ka viņai nav nekā svarīgāka par mīlestību, un meitene ar Konrādu aizbrauc uz Rīgu. Arvis pamostas blakus Marijai, uzraksta viņai vēstuli un aizsteidzas darīšanās. Māris pamodina Mariju, paskaidrojot, ka Arvis jau ir projām. Marija negribīgi atzīstas, ka bija noticējusi, ka Arvis viņā patiesi ir iemīlējies. Vīlusies Arvī, viņa līdz galam īsteno Māra ideju – uzraksta iesniegumu, ka Arvis viņu izvarojis, tādā veidā cerot, ka Arvis samaksās izpirkuma naudu un ar to viss beigsies. Taču Māris domā citādāk. Kāds ir Māra plāna īstais mērķis?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņas melo labāk, 10. sērija

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl