Komentāri

Seriāla Viņas melo labāk producents Rimvydas Martinaitis un aktieris Andris Bulis, kurš atveido Māri, noslēguši derības par strauji tuvojošo Eirovīzijas dziesmu konkursu. Likmes ir diezgan augstas.

Atgādināsim, ka šie abi vīri reiz jau noslēguši derībaskurā viņi bija pārliecināti, ka tieši viņu valstu basketbola komandas pārspēs viena otru. Toreiz Bulis zaudēja un pie lietuviešu vēstniecības 10 minūtes deklamēja kādu kaimiņvalsts dzejoli. Šoreiz derību galvenais objekts ir Eirovīžijas dziesmu konkurss un mūsu pārstāvniecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Video

Martinaitis un Bulis saderējuši – ja Lietuva iegūs augstāku vietu, viņš vienu kļūs par leišu pārstāvja, Donāta Montvida jeb Donija Montella kalpu, pienesot viņam dvieļus, stiepjot koferus u.c. Taču Justa augstākas vietas gadījumā seriāla Viņas melo labāk producents Rimvydas dodas uz mēģinājumiem, velk tautastērpu un ar kolektīvu kopā dejo Sudmaliņas.

Tātad, kurš kuru – Justs Doniju? Bulis Rimvīdu? To noskaidro jau pavisam drīz!

Foto: Viņas melo labāk sezonas atklāšanas ballīte

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl