Kārlis Ķilkuts

Autors: Kārlis Ķilkuts

Savā ziņā gudrākais cilvēks uz zemes.

3 komentāri
“Ak kungs, es tūlīt sākšu raudāt!” ”Viņas melo labāk” varoņu līdzinieki dalās saviļņojumā par filmēšanās dienu
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” pašā pirmajā augusta dienā pie sevis jau atkal pulcēja portāla Skaties.lv un “Viņas melo labāk” veidotāju kopīgi rīkotā seriāla varoņu līdzinieku konkursa dalībniekus. Šoreiz tie bija paši galvenie, izlasīti no Latvijas malu malām, kas filmējās īpašajā sērijā. Pēc garās dienas viņi dalījās savās pārdomās.

Atgādināsim, ka kopējais konkursa laureātu skaits bija astoņi. Roberta lomā iejutās ugunsdzēsējs Normunds Blauvs un improvizācijas teātra aktieris Artūrs Jenots, Māra lomā – uzņēmējs Artūrs Bernāts, Martas lomā – Madara Vimba, Margaritas lomā – floriste Kristīne Adamoviča, Baibas lomā – Jelgavas tehnikuma studente Ivonna Reide un Liepājas pašvaldības darbiniece Jolanta Valtere, kā arī Simonas lomā – Amanda Treilība.

“Es sapratu, kāpēc šeit nokļuvu – nekad nebiju ēdis suši!” jokojot savās sajūtās dalās Roberta lomas līdzinieks Artūrs Jenots. “Bet, ja godīgi – tas nav īsti saviļņojums, vairāk tāds patīkams satraukums, kas valdīja visu dienu. Paldies par iespēju vienu!

Arī viena no Baibas lomas atveidotājām, liepājniece Jolanta Valtere, šodien piedzīvoja kaut ko pirmo reizi. “Diemžēl vai par laimi es modes un izklaides centrā “Rīga Plaza” esmu pirmo reizi. Tā kā esmu no provinces, tas man tāds liels notikums,” smej Jolanta, kura ir gandarīta par filmēšanas laukumā sastaptajiem cilvēkiem. “Jūtos tieši kā televīzijas ekrānā! Tas bija lielisks piedzīvojums!”

Foto: “Viņas melo labāk” līdzinieki filmējas īpašajā sērijā

Jelgavas tehnikuma studente Ivonna Reide piepildījusi savu mūža sapni. “Es negaidīju, ka tas tik ātri notiks! Biju sev nostādījusi mērķi – parādīties TV ekrānā vai uzkāpt skatuves, bet reāli tas noticis tik ātri un tik pēkšņi. Piepildās viss, ko es vēlos! Man liels prieks!” tā Ivonna.

Kad nonācām pie Simonas lomas atveidotājas Amandas, viņa gandrīz izplūda asarās. “Ak kungs, es tūlīt sākšu raudāt, ja daudz vēl runāšu. Šī diena bija lieliska! Fenomenāls piedzīvojums, fenomenālas atmiņas! Viss ir tik perfekti, ka man trūkst vārdu,” saviļņota par piedzīvoto ir meitene. “Nebiju gaidījusi, ka būs tik patīkamas emocijas no šī pasākuma.”

“Diena nebija nemaz tik gara, jo sākās darbā un turpinājās šeit,” stāsta Artūrs Bernāts, kuram šī nebija pirmā šāda veida pieredze. “Līdz šim jau esmu filmējies dažādās reklāmās un kino projektos. Diena pagāja čiliņā – atnāc, pasmejies ar pārējiem, labi pavadi laiku,” par savu piedzīvoto stāsta Māra līdzinieks.

Nonākot pie Kristīnes Adamovičas, kura visu dzīvi sastapusies ar cilvēkiem, kas viņu notur par Margaritu jeb Liepājas teātra aktrisi Karīnu Tatarinovu, saņemam pirmo vilšanos. “Ja man jāsaka, tad diena patika, protams, ļoti forši! Bet esmu mazliet vīlusies, jo gribēju satikt Karīnu dzīvē,” smejot nosaka līdzinieku konkursa laureāte.

“Viss pārējais, ko mēs te darījām, bija ļoti feini – foršas meitenes, forša kompānija, ļoti patika, bet pietrūka tas punktiņš uz i,”pārdomās dalās Kristīne.

“Šādā projektā piedalos pirmo reizi. Bija ļoti interesanti redzēt aizkulises, kā notiek filmēšana, un, protams, foršie kolēģi papildināja šo dienu,” par savām sajūtām stāsta Martas līdziniece Madara Vimba.

TOP komentāri

  • Ance Reiha
  • Estere Este
    0 0 0

    Estere Este

    varbūt palaidu kaut ko garām , bet vai šo sēriju varēs kaut kur/kad noskatīties ? :)

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl